Szukaj

Zosia Ślotała zdradziła datę ślubu. Już wiadomo, kto zaprojektuje jej suknię

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się w wakacje. O ich związku wiadomo niewiele, ale celebrytka zdradziła, kiedy ze swoim narzeczonym weźmie ślub. To niezbyt odległy termin.
Zosia Ślotała ślub

Zosia Ślotała ślub

Zosia Ślotała zaistniała w polskich mediach dzięki związkowi z Borysem Szycem. Razem pojawiali się na salonach, doczekali się nawet wspólnej okładki w Gali. Choć ich uczucie nie przetrwało próby czasu, to wciąż łączą ich dobre relacje.

Myślę, że każdy z nas znalazł swoją połówkę w życiu, a następny krok to jest dziecko. Mamy normalny, naturalny kontakt. To wynika z szacunku, który mamy do siebie i z faktu, że parę lat ze sobą spędziliśmy – powiedziała Zosia w rozmowie z naszą reporterką.

Dziś w jej sercu mieszka zupełnie inny mężczyzna. To muzyk. Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się na początku sierpnia, po 4 latach bycia razem. Okoliczności w jakich się poznali do dzisiaj owiane są tajemnicą. Para rzadko komentuje swoją relację. W zasadzie na próżno szukać jakichkolwiek wywiadów, w których oboje opowiadaliby o łączącym ich uczuciu. Jedynym dowodem ich miłości są regularnie publikowane zdjęcia, na których główną rolę odgrywają ich dzieci – córka Rania i syn Leo.

Zosia Ślotała od jakiegoś czasu prowadzi własną markę Petite Maison, która produkuje ubranka dla dzieci.

Kiedy ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara?

Po zaręczynach zwykle przychodzi czas na ślub. Gwiazda, chociaż myśli o ślubie z Kamilem, to jednak niechętnie dzieli się informacjami na ten temat.

Nie mam wybranej sukni ślubnej, ale myślę, że to będzie sekret do ostatniego momentu. To będzie bardzo prywatna ceremonia, absolutnie nie chcę angażować w to mediów. Jak już się wydarzy, to podzielimy się wesołą nowiną, ale to jest taki czas, gdzie chcemy spędzić z naszymi przyjaciółmi, żeby każdy czuł się komfortowo – mówiła nam w ubiegłym roku.

Prawdopodobnie coś jednak się zmieniło, bo gwiazda w końcu zdradziła kiedy weźmie ślub.

W przyszłym roku. Podjęłam decyzję, że w tym roku skupiam się na rozwoju mojej marki Petite Maison na rynkach zagranicznych. Kamil też jest bardzo zajęty – ma zabukowaną trasę koncertową po Europie. Nie wyrobilibyśmy się, a ponieważ jestem perfekcjonistką, muszę mieć wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik – wyznała Ślotała na łamach Vivy!.

Celebrytka ujawniła także kilka szczegółów na temat sukni ślubnej:

Chciałabym sukienkę od polskiej marki. Od zawsze wspieram polskich projektantów, uważam, że mamy czym się chwalić na naszym rynku. Ale wszystkie dzieci – druhny i chłopcy będą ubrani oczywiście w Petite Maison – wyznała.

My życzymy, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. I było perfekcyjnie!


Zosia Ślotała i Kamil Haidar

Zosia Ślotała i Kamil Haidar

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×