Żora Korolyov miał żonę, z którą się rozwiódł. Krótko po niej poznał piękną aktorkę. Tak wyglądały związki tancerza

Żora Korolyov – żona, partnerka, córka

Żora Korolyov – żona, partnerka, córka

Żora Korolyov – życie prywatne. Kim jest Anna Kuzniecova, jedyna żona tancerza? Po rozwodzie z nią związał się z piękną aktorką, Eweliną Bator. Ile miał dzieci?

Żora Korolyov nie żyje. Informację o jego śmierci jako pierwszy przekazał Czadoman. Wokalista disco-polo zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym pożegnał przyjaciela oraz pokazał fragment wiadomości, jaką ostatnio od niego otrzymał.

To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie… – czytamy.

Krótko po tym informację potwierdził Super Express. Tabloid zdradził, że śmierć tancerza odkryła jego ukochana, Ewelina Bator. Bezpośrednią przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego.

Żora ma na swoim koncie dwa związki, o których było głośno w mediach. Pierwszy z nich zakończył się rozwodem. Drugi trwał do ostatnich dni jego życia. Co wiadomo o jego partnerkach? Jakie ma relacje z córką?

Żora Korolyov – żona Anna Kuzniecova

Żora Korolyov od 2010 roku był w związku z Anną Kuzniecovą, specjalistką w dziedzinie trychologii, która wielokrotnie występowała w telewizji w roli eksperta. Para zorganizowała kameralną ceremonię, o której nie wiedziały media. Kilka miesięcy później powitali na świecie córeczkę, Sonię Sophie. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Wiadomość tę, jako pierwsza przekazała jego była już żona.

Z Żorą nie mamy prawie kontaktu. Jesteśmy w trakcie rozwodu – powiedziała w rozmowie z Na żywo.

Tancerz nigdy nie skomentował tych doniesień, jednakże z ustaleń wspomnianego wcześniej tygodnika wynikało, że jest bardzo zapracowany, ponieważ w tym czasie wrócił do Tańca z gwiazdami. Z uwagi na to, że bardzo dużo czasu spędzał na sali treningowej oraz otworzył własną akademię artystyczną w Warszawie, zaczął zaniedbywać rodzinę.

To jest miejsce dla dzieci. Będą się tu uczyć tańca, śpiewu i gry aktorskiej – tak promował swój biznes.

Mimo rozstania Żora utrzymywał bliskie relacje z córką, Sonią. Dziewczynka ma już 10 lat. 34-latek chętnie publikował na Instagramie ich wspólne zdjęcia. Już na pierwszy rzut oka było widać, że świetnie się ze sobą dogadują. Dumny tata chętnie chwalił się też jej osiągnięciami. Na jego profilach można znaleźć m.in. zdjęcie, na którym jego córka pozuje ze świadectwem, na którym widnieje czerwony pasek.

Dumny – napisał pod kadrem.

Żora Korolyov i Ewelina Bator. Ostatnia partnerka tancerza

Żora długo nie rozpaczał po rozstaniu z żoną. Zanim sąd rozwiązał jego małżeństwo, zaczął spotykać się z Eweliną Bator. Zakochani długo nie ukrywali swojego związku i gdy tylko nadarzyła się okazja, pojawili się razem na jednej z warszawskich imprez. Już wtedy widać było, że połączyło ich silne uczucie, ponieważ tancerz nie odstępował jej na krok. Jego wybranka również podzielała pasję do tańca. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie oraz miała okazję wystąpić w Przujaciółkach, O mnie się nie martw, Barwach szczęścia oraz w filmie Gorzko, Gorzko! Ich relacja okazała się dużo trwalsza, choć nigdy nie zdecydowali się jej sformalizować.

Zakochani w ubiegłym roku wrzucili na Facebooka wideo, w którym pokazali, jak można produktywnie spędzać czas z partnerem podczas kwarantanny.

Nasze #zostańwdomu z @ewelina.bator ❤️

Posted by Żora Korolyov on Monday, March 23, 2020

Ewelina Bator pożegnała Żorę poruszającym wpisem, którego treść znajdziesz tutaj.


Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×