„Żony Hollywood” – Kasia Wołejnio na premierze z gwiazdami amerykańskiego kina

Kasia Wołejnio Fot. ons

Kasia Wołejnio przyjaźni się z Sofią Vergarą, o czym mogliśmy się przekonać w programie „Żony z Hollywood”emitowanym przez stację TVN. Aktorki znają się ponad osiem lat. Kasia pojawiła się z Sofią na premierze filmu „Gorący pościg”. Wspierała przyjaciółkę w czasie pierwszego pokazu filmu. Sofia to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. W Polsce zrobiło się o niej głośno za sprawą jej fenomenalnej roli w „Modern Family”.

Ja mam to szczęście, że Sofija [przyp.red. Sofía Vergara] jest niesamowicie śmieszna – powiedziała Kasia w wywiadzie dla serwisu JastrząbPost

Zobacz: Katarzyna Wołejnio tylko u nas bardzo szczerze o romansie z Billem Clintonem! [wideo]

Teraz Kasia pochwaliła się zdjęciem z premiery, na którym pozuje z Sofią. Latynoska aktorka to nie jedyna gwiazda, z którą łączą Kasię ciepłe relacje. Do grona jej znajomych należy także Johnny Depp i Reese Witherspoon, która także gra w filmem „Gorący pościg” i była na jego premierze. Razem zrobiły sobie zdjęcie na afterparty, po projekcji filmu.

Na zdjeciu jest też Justin Carroll. To przystojniak z programu „Żony Hollywood”. Kasia zawsze powtarzała, że nic ją nim nie łączy… A tu taka niespodzianka.

Polka na premierę filmu wybrała sukienkę od Versace i buty od Valentino.

Kasia Wołejnio i Sofia Vergara

Kasia Wołejnio i Sofia Vergara
Fot. screen z Facebook

Kasia Wołejnio i Reese Witherspoon Fot. screen z Facebook

Kasia Wołejnio i Reese Witherspoon
Fot. screen z Facebook

 

Kasia Wołejnio na premierze filmu

Kasia Wołejnio na premierze filmu „Gorący Pościg”
Fot. screen z Facebook


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×