„Żony Hollywood” z nowymi bohaterkami jeszcze w tym roku na antenie?

Żony Hollywood jesienią w TVN?

Żony Hollywood jesienią w TVN?

Żony Hollywood 3 jesienią w TVN?

Żony Hollywood to reality-show, który pokazuje życie bogatych Polek mieszkających w Los Angeles. W drugiej edycji programu emitowanego na antenie TVN widzowie śledzili losy takich gwiazd jak: Helena Kolodziey, Małgorzata Migdał, Iwona Burnat, Kinga Korta, Helena Deeds i Eva Halina Rich.

Żony Hollywood to program, który miał jak dotąd dwie edycje. Zdaniem portalu wirtualnemedia.pl, trzecia część może pojawić się na antenie już po wakacjach.

Myślimy o powrocie do Żon Hollywood. Być może trzecia seria programu pojawi się w ramówce jesienią – powiedział w rozmowie z portalem Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

W trzeciej części zmieni się część bohaterek. Produkcja poszukuje podobno nowych kobiet, które zechcą wziąć udział w programie. Nie wiadomo, kiedy zaczną się zdjęcia, ale jedno jest pewne: aby trafić do jesiennej ramówki, muszą być realizowane wiosną lub latem.

Chcecie powrotu programu?

Zobacz: Kinga Korta z Żon Hollywood ma wszystko czego zapragnie, ale marzy o dziecku. Co staje na przeszkodzie jej szczęściu? 

Żony Hollywood na antenie jesienią?

Żony Hollywood na antenie jesienią?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×