Agnieszka Woźniak-Starak do programu zaprosiła żonę kandydata na prezydenta. Rozmowa jakiej jeszcze nie było

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w najbliższą środę będzie gościć w swojej audycji nietuzinkową kobietę. Niezwykłego gościa zapowiedział sam kandydat na prezydenta.

Szymon Hołownia bardzo dba o swoją prywatność, nie wspomina w mediach o swojej rodzinie lub bliskich. Strzeże tych informacji do tego stopnia, że trzeba się mocno natrudzić, aby wpaść na jakąkolwiek wzmiankę o jego najbliższych. Zmieniło się to trochę, odkąd ogłosił, że wystartuje w wyborach prezydenckich. Mężczyzna poinformował o tym w teatrze szekspirowskim w Gdańsku. Wybór miejsca był nieprzypadkowy, co podkreślał w swoim przemówieniu.

Od tamtego czasu już kilka razy w postach na Instagramie przewinęła się jego żona Urszula. Wiadomo, że jest kobieta niezwykła. Nic dziwnego więc, że zagości w programie Agnieszki Woźniak-Starak.

Żona Szymona Hołowni w programie Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pracuje w radiu Newonce. Prowadzi tam swoją autorską audycję Life Balance, do której zaprasza niezwykłe kobiety. Rozmowy, które prowadzi, są niezwykle głębokie, poruszają bardzo ważne kwestie, sama pozwala sobie na intymne zwierzenia. Przez pandemię koronawirusa program zmienił formułę, ale jak widać, dziennikarka nie rezygnuje i jej wywiady zawsze są niezwykłe i z nie mniej wyjątkowymi gośćmi.

Na rozmowę z Urszulą Brzezińską- Hołownią zaprosił nie kto inny, jak jej mąż, jeden z kandydatów na prezydenta RP. Jego rekomendacja wiele mówi nie tylko o jego żonie, ale także uczuciu i szacunku, jakim ją darzy.

Jak napisało @newonce_radio – ta rozmowa na pewno minie MIG-iem 😉 W środę o 16:00 będziecie mogli posłuchać rozmowy @aga_wozniak_starak z Ulą w audycji LIFE BALANCE. Posłuchajcie koniecznie!

Na zaproszenie z entuzjazmem zareagowali internauci.

  • Będę. Dwie Rewelacyjne KOBIETY.
  • Czekamy z utęsknieniem.
  • Zachęcona, drogie Panie … do posłuchania.
  • Czekamy z niecierpliwością.
  • Super – piszą.

Co wiadomo o żonie Szymona Hołowni?

Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem.

Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów – powiedział Hołownia w wywiadzie.

Poznali się więc w 2014 roku, a obecnie są szczęśliwym małżeństwem. Wspólnie wychowują córkę, z którą mieszkają w domu pod Warszawą.


Urszula Brzezińska-Hołownia gościem Agnieszki Woźniak-Starak

Urszula Brzezińska-Hołownia gościem Agnieszki Woźniak-Starak

Urszula Hołownia z córką

Urszula Hołownia z córką

Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia z żoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×