Brutalny atak na żonę Michała Wiśniewskiego. Mężczyzna myślał, że pozostanie bezkarny. Srogo się zdziwił

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska udostępniła na swoim Instagramie screen wiadomości, jaką dostała od pewnego mężczyzny. Obraził żonę Michała Wiśniewskiego. Co do niej napisał?

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pierwszą przysięgę złożyli sobie w czasie pandemii. Ze względu na obostrzenia zdecydowali się na bardzo skromną uroczystość w ogrodzie. O kolejnej żonie wokalista powiedział przy okazji rozmowy z Onetem, gdy było już dawno po ceremonii. Już wówczas wokalista Ich Troje nie ukrywał, że zamierza wszystko powtórzyć i ślubować ukochanej z wielką pompą.

Właśnie przyszedł czas na to, żeby poświętować po raz kolejny i połączyli imprezę z okazji 50. urodzin artysty z hucznym weselem. Zdjęciami małżonkowie podzielili się z fanami.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love – napisała Pola w sieci.

Internauci nie kryli, że zdjęcia z wesela bardzo im się podobają i życzyli parze młodej wiele szczęścia. Jednak niektórych kole w oczy szczęście Wiśniewskiego i Poli.

Żona Michała Wiśniewskiego obrażona w sieci. Pokazała screen wiadomości

Pola Wiśniewska już się nie ukrywa w cieniu męża i często wchodzi w interakcje z obserwującymi. Niestety, czasem nie wychodzi to jej na dobre. Właśnie jeden z użytkowników sieci myślał, że może ją obrazić i pozostanie anonimowy. Bardzo się zdziwił, bo żona Michała Wiśniewskiego upubliczniła wiadomość od niego, pokazując jego profil.

Internauta stwierdził w niej, używając mocno niecenzuralnego określenia, że Pola zostanie oszukana i porzucona przez męża w bardzo przykry dla niej sposób.

Pola zachowała się z ogromną klasą, bo nie wdawała się w utarczki słowne z mężczyzną, a jedynie udostępniła wiadomość, ku przestrodze.


Pola Wiśniewska pokazała obraźliwą wiadomość

Pola Wiśniewska pokazała obraźliwą wiadomość

Pola Wiśniewska Michał wiśniewski

Pola Wiśniewska Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×