Szukaj

Jak wygląda i czym się zajmuje żona Mateusza Morawieckiego? Ta atrakcyjna brunetka ma sporo obowiązków

Mateusz Morawiecki - żona

Mateusz Morawiecki - żona

Premier Mateusz Morawiecki jest znany wszystkim Polakom. Jednak mało kto wie, jak wygląda i czym się zajmuje jego żona, Iwona Morawiecka. Sprawdziliśmy to dla was.

Mateusz Morawiecki objął stanowisko premiera RP w grudniu 2017 roku. Wywodzi się z rodziny o bogatych tradycjach patriotycznych. Zrobił błyskotliwą karierę polityczną, ale równie dobrze ułożyło mu się życie prywatne. Niejednokrotnie podkreślał rolę jego żony w swoim życiu, ale ta woli trzymać się z dala od szumu medialnego. Jak wygląda i czym się zajmuje Iwona Morawiecka?

Żona Mateusza Morawieckiego. Gdzie pracuje i jak wygląda?

Morawieccy poznali się jeszcze w szkole podstawowej, a pobrali tuż po zakończeniu studiów. Przyjaciele pary twierdzą, że są bardzo zgranym małżeństwem i żyją spokojnie w 300-metrowej luksusowej willi w Warszawie.

Mateusz i Iwona mają czworo dzieci – dwoje z nich zajęło się już finansami i gospodarką, a kolejnych dwoje dopiero zaczyna naukę w szkole. Najstarsza córka, Aleksandra, kończy studia na prestiżowej SGH. Jej młodszy o rok brat Jeremiasz wyjechał do Wielkiej Brytanii, by tam zgłębiać międzynarodowe stosunki gospodarcze w London School od Economics. Z kolei dwójka młodszych dzieci, siedmioletni Ignacy oraz sześcioletnia Magda, dopiero rozpoczynają swoją drogę edukacyjną.

Żona premiera to niezwykle utalentowana kobieta, która ciężką pracą pięła się po szczeblach kariery i zajmowała się jednocześnie dziećmi. Przede wszystkim to na niej spoczywają wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem domu i bieżącymi sprawunkami, kiedy jej małżonek zajmuje się wielką polityką. W prywatnych rozmowach miała zwierzać się, że wolała czasy, gdy jej mąż nie był jeszcze premierem.

Iwona Morawiecka zajmuje nieruchomościami i ich wynajmem. Niewiele wiadomo o jej miejscu pracy, ale przy takim ogromie zajęć, jakie ma do wypełniania w domu, każde zaangażowanie poza nim nie jest takie proste.

Niewiele jest też zdjęć premiera i jego małżonki. Najczęściej można zobaczyć ich razem podczas składania świątecznych życzeń lub przy okazji wyborów.

Na zdjęciach, które rzadko trafiają do sieci, widzimy atrakcyjną brunetkę o ciepłym uśmiechu. Spodziewaliście się, że tak wygląda żona premiera?


Jak wygląda Iwona Morawiecka?

Jak wygląda Iwona Morawiecka?

Jak wygląda Iwona Morawiecka?

Jak wygląda Iwona Morawiecka?

Jak wygląda Iwona Morawiecka?

Jak wygląda Iwona Morawiecka?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×