Marcin Prokop to prawdziwy szczęściarz! Jego żona ma ciało niczym bogini. Po zdjęciu w samym bikini nie mamy już żadnych wątpliwości

Maria Prażuch-Prokop, Marcin Prokop

Maria Prażuch-Prokop, Marcin Prokop

Maria Prażuch-Prokop, żona Marcina Prokopa, zapozowała w bikini. Zaprezentowała perfekcyjną sylwetkę. Ma dla fanów ciekawą propozycję.

Marcin Prokop to ikona telewizyjnego dziennikarstwa. Od lat możemy go oglądać w Dzień Dobry TVNPracuje tam u boku przyjaciółkiDoroty Wellman. Długo w cieniu męża pozostawała jego żona, Maria Prażuch-Prokop. Dopiero jakiś czas temu zaczęła się szerzej udzielać w show-biznesie. Niedawno zdradziła w wywiadzie prawdę o swojej chorobie.

W pewnym momencie wydarzyła się taka sytuacja, że biegłam półmaraton i nie dobiegłam do końca. Zemdlałam, straciłam przytomność, prawie straciłam życie. Na szczęście karetka mnie zgarnęła i wylądowałam w szpitalu – zaczęła swoje wyznanie o nerwicy napadowo-lękowej, którym podzieliła się w Mieście kobiet. I dodała: – We wspomnianej karetce myślałam o pracy. Kumulacja tego zdarzenia, która spowodowała u mnie PTSD, czyli zespół pourazowy. To spowodowało, że wylądowałam w bardzo ciężkim stanie zaburzenia psychicznego, który trwał ponad trzy lata.

Na szczęście Maria poradziła sobie z chorobą. Dziś spełnia się jako trenerka jogi. W poniedziałek na jej profilu na Instagramie pojawiło się ciekawe zdjęcie.

Maria Prażuch-Prokop w bikini. Ma ofertę dla fanów

Piękna 43-latka zapozowała do niego w samym bikini. Od razu widać, że ma świetną figurę, którą zawdzięcza wieloletnim ćwiczeniom. Fani bardzo to docenili. W sekcji komentarzy pojawiły się dziesiątki komplementów:

 • Szał i obłęd.

 • Przepięknie proszę Pani.

 • Pięknie pani wygląda.

Ujęcie wykonano w Indonezji, o czym Maria napisała w dołączonym do niego wpisie.

Wiem że macie śnieg i zimno, więc wysyłam poranne słońce, ciepło i dużo dobrego. Ja też za kilka dni będę się razem z Wami w śniegu taplać i nawet cieszę się, bo moja pitta rozbuchana Balijskim upałem już zaczyna domagać się solidnego schłodzenia. Balans musi być! – zdradziła.

Następnie przedstawiła fanom kuszącą ofertę. Jak wyjaśniła, ma sześć wolnych miejsc na tygodniowe warsztaty z jogowania. Odbędą się one na Teneryfie.

I w ramach uzupełnienia zimowych niedoborów słoneczno-energetycznych, zapraszam na tygodniowy warsztat z jogowaniem, oddychaniem, medytacją na wulkanie, i innymi karmiącymi ducha aktywnościami na TENERYFĘ! Mam tylko 6 miejsc, więc otwieram listę rezerwową dzisiaj! 21-28.01. W Camel House, czyli u mnie w domku Teneryfskim – objaśniła.

Lubicie jogę?


Maria Prażuch-Prokop w bikini

Maria Prażuch-Prokop w bikini

Maria Prażuch-Prokop

Maria Prażuch-Prokop

Maria Prażuch-Prokop

Maria Prażuch-Prokop

Komentarze

 • Gość Magda pisze:

  Brzydka jest

 • Gość pisze:

  Ciało jak ciało. Rozdajecie te boginie jak cukierki…
  A wywody z ekskluzywnych wakacji mogliby sobie darować.

  • Gośćxawery pisze:

   Dziennikarz jak wiadomo świetny tylko że ostatnimi czasy, kompletnie nie pasuje do niego WELMAN ZWŁASZCZA
   W OSTATNICH WYDANIACH PROGRAMU!!

 • Gość pisze:

  Jak inni na pudlu kolejne mądre filocofy nic nie wnoszące teraz jesteśmy kwita czyli albo gruba albo wcale niestety kazdy ma swój gust i śpi z kim chce to nie iran afryka arabia tylko europa wiemy jak ci pomóc dzieki tez wiem wsadźcie se palec w d..e i moźecie wypierd..lać jaka religia ideologia polityka mówi źe mozna kraść gwałcić zabijac a wypłaty 0 w imię allaha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×