Szukaj

Żona Macieja Stuhra pokazała spory ciążowy brzuszek. Pod postem mnóstwo gratulacji od fanów

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr

Żona Macieja Stuhra na swoim profilu udostępniła zdjęcie ze sporych rozmiarów ciążowym brzuszkiem. W sieci wywołała tym sposobem spore zamieszanie. Czy rodzina Stuhrów wkrótce się powiększy?

Maciej Stuhr od wielu lat doskonale sprawdza się w roli ojca. Z pierwszego małżeństwa aktor wychowuje córkę Matyldę, która ma już 20 lat. Aktor 5 lat temu poślubił swoją obecną żonę Katarzynę Błażejewską-Stuhr, z którą ma syna Tadeusza. Chłopiec przyszedł na świat w 2016 roku. Para wspólnie wychowuje także syna dietetyczki z poprzedniego związku.

Żona Macieja Stuhra niezbyt często pojawia się na branżowych imprezach. Jest osobą, która stroni od ścianek i bywania na salonach. Znacznie lepiej czuje się w domowym zaciszu, gdzie może spędzać czas ze swoimi dziećmi. Jej praca również nie jest związana z show-biznesem. Katarzyna od wielu lat pracuje jako dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Dzięki swojej działalności stała się bardzo popularna w social mediach. Z porad doświadczonej dietetyczki chętnie korzystają jej fani. Żonie aktora zdarza się też udostępniać kadry z prywatnego życia, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Ostatnie zdjęcie, które udostępniła w social mediach, wywołało prawdziwą burzę. Kasia zaprezentowała się ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Kolejne dziecko w drodze?

Żona Macieja Stuhra w sesji z ciążowym brzuszkiem

Instagramowy profil dietetyczki śledzi w social mediach ponad 20 tys. internatów. Jest to rewelacyjny wynik, którego mogłyby jej pozazdrościć osoby z pierwszych stron gazet. Ostatnie zdjęcie żony aktora wywołało spore zamieszanie na jej profilu. Dawno niewidziana na salonach Kasia zapozowała w sesji z brzuszkiem ciążowym, który swoim rozmiarem sugeruje, że za chwilę powita ona na świecie kolejne dziecko.

Już we wrześniu na platformie @how2.shop mój eBook o żywieniu kobiet w ciąży. Dziś sesja zdjęciowa i powrót do tego „błogosławionego stanu” – czytamy na profilu Kasi.

Pod postem pojawiło się sporo gratulacji od obserwatorów dietetyczki.

  • Ślicznie Pani wygląda w ciąży.
  • Jak pięknie. Uśmiech najważniejszy.
  • Jaka Pani piękna.
  • Bruszek pasuje.

Okazuje się, że ciążowy brzuszek jest jedynie kreacją na potrzeby nowego projektu, w którym wzięła udział żona Macieja Stuhra. Dietetyczka weszła we współpracę z niedawno otwartą firmą Agnieszką Hyży i stworzyła e-booka o żywieniu kobiet w okresie ciąży.

 

 


Katarzyna Błażejewska

Katarzyna Błażejewska

Maciej Stuhr z żoną na kręglach

Maciej Stuhr z żoną na kręglach

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr w studio Dzień Dobry TVN

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr w studio Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×