Maciej Stuhr z żoną byli przy polskiej granicy. Katarzyna Błażejewska dostała ataku paniki: „Płakałam, nie mogłam oddychać”

Maciej Stuhr z żoną

Maciej Stuhr z żoną

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska kilka ostatnich dni spędzili na Podlasiu, gdzie starali się wspierać uchodźców. Po powrocie do domu żona aktora dostała ataku paniki. 

Maciej Stuhr to aktor, który może się pochwalić wieloma zawodowymi sukcesami. Jest jednym z najbardziej znanych i lubianych aktorów w naszym kraju. Widzowie pokochali go przede wszystkim za profesjonalizm i ogromne poczucie humoru. Na swoim koncie ma on wiele niezapomnianych ról. Fani obdarzyli go szczególną sympatią, za rolę w filmie Chłopaki nie płaczą.

Wspaniale układa się także jego życie prywatne. Od 2015 roku jest mężem Katarzyny Błażejewskiej. Zakochani wspólnie wychowują syna Tadeusza. Gwiazdor ma też starszą córkę Matyldę z pierwszego małżeństwa. Małżonkowie już wiele razy udowodnili, że mają ogromne serca. Tym razem bardzo zaangażowali się w pomoc przebywającym przy granicy cudzoziemcom. Pojechali na polsko-białoruską granicę i opowiadają, co tam zastali.

Maciej Stuhr z żoną pomagają migrantom na granicy

Maciej Stuhr i Katarzyna Bałażejewska, gdy tylko kryzys na granicy Polski i Białorusi zaczął się pogłębiać, natychmiast zdecydowali udać się na Podlasie, by porozmawiać ze znajdującymi się tam osobami i pomóc im przetrwać trudne chwile. Aktor nie krył, że bardzo ciężko było mu patrzeć na rozgrywający się tam dramat.

Tego rozpaczliwego wołania o pomoc nie da się już oglądać i wytrzymać psychicznie. Nie możemy z tym nic zrobić i widzimy, że mało kto chce cokolwiek zrobić. Ten brak pomysłu na rozwiązanie tej sytuacji doprowadzi wkrótce do niewyobrażalnej tragedii na naszych ziemiach, którą będziemy przez dziesiątki lat próbować oswoić i zrozumieć – powiedział w wywiadzie z Gazetą Wyborczą.

Żona Macieja Stuhra nie może poradzić sobie z sytuacją osób, które spotkała przy granicy. Jest załamana tym, że żyją oni w nieludzkich warunkach. Po powrocie do domu silne emocje wywołały u niej atak paniki.

Po powrocie do domu byłam podbudowana, bo spotkaliśmy mnóstwo przecudownych ludzi pomagających innym ludziom. Przytuliłam się do moich dzieci i nagle dostałam ataku paniki. Płakałam i nie mogłam oddychać, bo pomyślałam, że nie zasługuję na takie szczęście i spokój w chwili, kiedy ktoś inny nie wie, co się dzieje z jego dziećmi, albo zamarza, albo jego dziecko ma biegunkę i wymiotuje krwią, bo wypiło wodę z kałuży – mówiła w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Małżonkowie bardzo przeżywają to, co dzieje się na granicy. Po dwóch tygodniach pobytu na Podlasiu nie potrafią oderwać się myślami od tragedii, którą tam zastali. Mają nadzieję, że sprawa szybko się rozwiąże.


Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr w studio Dzień Dobry TVN

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr w studio Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Hapa pisze:

  Cmentarz Rakowicki jest w Krakowie

 • Gość pisze:

  Nie umiem zrozumieć co te dzbany mają tylko uszy ?????
  Celebryci z bożej łaski…..

 • Gość pisze:

  dwa lata a gdzie teraz są.??? sprowadzić ich tu każdy potrafi ale odpowiedzialności za ten margines nikt nie weźmie

 • Gość pisze:

  Ja też płaczę i nie mogę oddychać jak te twoje bzdury czytam. Kup bilet do Białorusi i jesteś na miejscu. Tam możesz im bezgranicznie pomagać.

 • Gość pisze:

  L4st od fana polska dla bęk..rtów macie wszystko godnośc szacunek sm..d w gaciach oprócz mózgu więc nic tu po mnie dziwne źe tą durn..te przyklepała kambodza ale ja tego oceniał nie bede kazdy zdanie zna a sens nie ma sensu wyźsza polityka banda darmozjadów przygłup..w i deb..li wydrukowala se hajs na wakacje i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live lamentów a lamentow aby pisać to jak te joł..by co ćwiczą atak migrantów łyżkami ha ha a niemiecki pan mówi źe mają iśc wpuscić bo wszystko jegó i na święta pracowników potrzebuje nie jestem prorokiem alę chyba jak uczyła babcia mama tata dziadek opiekunki szparagi fasolki tak bek..rty zajmą sie serem i kakałem źeby potem nie było i to tyle

 • Gość pisze:

  Historia naszego kraju pokazuje, że w większości elity dbały tylko o własny interes, a politykom brakowało intelektu

 • Suwerenny pisze:

  Niech jedzie jako emisariusz Gazety wyborczej do Mińska i wytłumaczy białoruskim władzom co się dzieje.Jest psychologiem bez praktyki i aktorem więc ma szansę przemówić do rozsądku. GDYBY NAPRAWDĘ CHCIAŁ POMÓC TO BY TAK ZROBIŁ

 • Bina pisze:

  „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili”. I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego”.

 • Gość pisze:

  Tacy mlodzi niech by siedzieli u siebie i niech by odbudowywali swój kraj .A nie jechac tylko po Socjal i nie pracowac ,czemu Niemcy juz ich nie chcą bo takich legatow, złodziei , bandytow ,i gwalcicieli .A pan Szthur jak mieszkal z imigrantami 2 lata to czemu nie mieszkal z nimi dluzej .?? Migranci a Uchodźcy to sa dwie różne rzeczy.

 • Gość pisze:

  W drodze na granicę powinni zatrzymać się w Tworkach! Pato celebryci!

 • Gość pisze:

  ZA TO CO ROBIĄ NALEŻY SIĘ IM SZACUNEK ❤️❤️❤️❤️
  A TA CAŁA RESZTA „MĄDRYCH „ I BEZDUSZNYCH PISZĄCYCH TE BZDURY 🤦🏻‍♀️🤦🏼‍♀️🤭 NAPRAWDĘ JEST MI WSTYD ZA WAS !!! JESTEM PEWNA ŻE WIĘKSZOŚĆ CHODZI DO KOŚCIOŁA … 🤦🏻‍♀️

  • Gość pisze:

   Za co im się należy szacunek za plucie na Polskę jak się nie podoba to fora ze dwora biedna całą rostrzesiona myślał by kto ha ha ha

 • Gość pisze:

  sztur zawsze robi wszystko przeciw Polsce i Polakom .Niech ich zabiera razem z ruda do izraela

 • Gość pisze:

  Skoro Białoruś wpuściła na swoje terytorium tychże ludzi to teraz ma obowiązek się nimi zająć i zapewnić co tam trzeba. Pan Stuhr może oczywiście w wolności swej dopomóc Białorusinom i nawet tam chwilowo zamieszkać z tymi jak to nazywają uchidźcami, jeśli oczywiście Białoruś go przyjmie… A Polska ma prawo bronić swoich granic i wpuszczać do nas tylko tych, co naprawdę potrzebują pomocy, a nie każdego kto nawet gwałtem chce się wedrzeć. Ciekawe czy aktor by tak chętnie przyjął do domu kogoś kto by łamał mu płot przed domem i rozwalał drzwi aby wejść…

 • Gość pisze:

  Co za nie przemyślane komentarze. Ciekawe jak ich zabrac do domu, jeśli nawet ze szpitali tych biednych ludzi wrzucają ponownie na Białoruś. Ja chętnie bym pomogła i wiem, ze wielu Polaków także, bo my jesteśmy narodem o ogromnych sercach i nie możemy sobie pozwolić tego neofaszysta odebrać!!!!

 • Mistrzpp pisze:

  Myślałem, że młody Sztur to lewicowy intelektualista., oponent prawicy, ale jednak inteligentny gość. A tu wychodzi na to, że idiota. Przykro ze takich mamy celebrytów.

 • LOLEK pisze:

  ruda to weź ich pod swój dach. Dajcie celebryci przykład i weźcie sobie po jednym imigrancie i go utrzymujcie miesiąc dwa. Wtedy może się przekonamy. Ale prawda jest taka że nikt ich nie chce w Europie. Poczytajcie sobie komentarze ludzi pod materiałem aldżaziry ludzi z różnych zakątków europy którzy popierają działania Polski w tym temacie.

 • Gość pisze:

  Włosi też przyjęli imigrantów i ich życie się skończyło, w tych miasteczkach gdzie ich osiedlono już nikt wieczór do kanajpy nie wyjdzie, bo się boją, w knajpach sami imigranci

 • Gość pisze:

  Popłakałam się czytając wypowiedzi pani Katarzyny. Tak mało ludzi zdaje sobie sprawę z tego jakie ma szczęście zyjac w spokoju z rodzina, w ciepłym mając co jeść.

  • Gość pisze:

   własnie PIS dba o ludzi żeby mieli to ciepełko i co jeść i spokój… nie to co platfusy szwabskie i inne „szczury”

 • Gość pisze:

  A przywieźliście sobie imigrantów do domu? Kupcie im domy, samochody, wtedy będzie raj…w końcu dobrobytem należy się dzielić z bliźniemu🙈

 • Gość5 pisze:

  Mi żal mojej rodziny kiedy myślę o tym, co nas czeka jak im pozwolimy wejść.

 • 123 pisze:

  niech wraca do siebie

 • Gośćgosc3x pisze:

  Tak żal im tych uchodźców ,to niech przygarna do swojego domu dadzą jeść ,pracę,itp. itd.a nie robić pokazowki ,jak ich serce ściska

  • Gość pisze:

   Alez wzięli
   Dwa lata rodzina uchodzcow z nimi mieszkala.
   A ty co robisz dla drugiego człowieka?

 • Gość pisze:

  …. a to tak jak Kurdej Szatan.

 • Gość pisze:

  Może Państwo Stuhr i inni którzy tak walczą o godność imigrantów po prostu wezmą ich do domu…

  • Lalirer pisze:

   A tu się zdziwisz, bo wzięli imigrantów do siebie pod własny dach, mieszkali 2 lata z nimi! I co szczena opadła?!

  • Gość pisze:

   Walka o godność nie ma niczego wspólnego z branien do domu. Nie zapomnij w Wigilię o pustym talerzu.

  • Gość pisze:

   dwa lata a gdzie teraz są.??? sprowadzić ich tu każdy potrafi ale odpowiedzialności za ten margines nikt nie weźmie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×