Szukaj

Krystian Wieczorek pierwszy raz wyjawił dlaczego tak długo ukrywał, że zostanie ojcem! Miał poważny powód!

Krystian Wieczorek i jego żona jest w ciąży

Krystian Wieczorek szczerze o ciąży swojej żony

Krystian Wieczorek i jego piękna żona Maria Wieczorek spodziewają się dziecka.  Jak wiemy gwiazdor “M jak miłość” i jego młodsza o 17 lat partnerka długo ukrywali, że zostaną rodzicami.  Dopiero teraz aktor wyjawił powód.

Tuż przed zajściem w ciążę Maria walczyła z boreliozą i obawiała się powikłań. Dlatego nikomu nie chwaliła się swym stanem, nawet rodzinie – powiedziała Twojemu Imperium znajoma aktorskiej pary.

Podzieliła się nowiną dopiero, gdy nabrała pewności, że z dzieckiem wszystko w porządku – dodała.

Z tym samym problemem zmaga się od lat Barbara Kurdej-Szatan.

Na szczęście u państwa Wieczorków, z ciążą wszystko potoczyło się szczęśliwie. Już wiemy, że Maria i Krystian spodziewają się córeczki. Aktor bardzo dba o swoją żonę i razem z nią chodzi na każde badanie.

Stan zdrowia Marii dotyczy nas obojga. Chcę być świadomy tego, co się z nią dzieje, chcę zadać lekarzowi nurtujące mnie pytania, by – gdy zajdzie taka potrzeba – potrafić pomóc. Niestety, często spotykam się z wielkim zaskoczeniem, gdy przekraczam próg gabinetu – powiedział w jednym z wywiadów Wieczorek.

Maria na razie robi sobie dłuższą przerwę od pracy aktorskiej, by zająć się dzieckiem, które niebawem pojawi się na świecie. A Krystian Wieczorek szykuje się do nowej roli życiowej  – ojca!

Anna Mucha z zimną krwią zniszczy rywalkę w „M jak miłość”! Ta rozmowa przejdzie do historii serialu!

Płomienny romans i sceny ognistego seksu z nagą Anną Muchą w „M jak miłość”!

Krystian Wieczorek zostanie ojcem! Wiemy kiedy przyjdzie na świat pierwsze dziecko popularnego aktora!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×