Kolejny atak na żonę Jakuba Rzeźniczaka. Po przykrych komentarzach i wiadomościach internauta posunął się o krok dalej. „Sprawa została zgłoszona”

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka nie mogą cieszyć się spokojnym miesiącem miodowym. Żona piłkarza poinformowała o kolejnym ataku skierowanym w jej stronę. Co się dzieje?

Jakub Rzeźniczak kilka dni temu pochwalił się w sieci ślubem z Pauliną Nowicką. Piłkarz poznał ukochaną, kiedy jeszcze Magda Stępień była w ciąży i czekała na narodziny ich synka Oliwiera. Natychmiast zaczął układać sobie życie na nowo u boku kolejnej ukochanej. Po kilku miesiącach doszło do pięknych zaręczyn w Nowym Jorku. Zakochani pod koniec listopada wzięli ślub na plaży w Miami, a teraz spędzają tam miesiąc miodowy.

Chociaż nowożeńcy otrzymali ogrom gratulacji, to spotkali się też ze sporą krytyką. Zaledwie 4 miesiące temu po walce z nowotworem zmarł Oliwier, czyli synek Kuby i Magdy Stępień. Wielu internautów uważało, że organizacja ślubu i wesela w czasie żałoby po dziecku jest nie na miejscu. Kuba jednak jak najszybciej stara się wrócić do codzienności.

Krytyka ślubu nie jest w ostatnim czasie jedynym problemem Kuby. Po tym, jak związał się z Pauliną na nowo odżył jego konflikt z matką małej Inez. Córka piłkarza ma już 5 lat, a Ewelina Taraszkiewicz opowiedziała nam, jak obecnie wyglądają relacje dziewczynki z jej ojcem.

Ja nie jestem osobą, która wszczyna wojnę. Zawsze starałam się z Kubą dogadać. I z jego strony też była na to chęć. Natomiast od dłuższego czasu ma złych doradców, którzy go buntują. Ja nie muszę mieć z nim żadnych relacji, większych, niż byłaby na to potrzeba. Chciałabym, żeby on miał normalne relacje z córką. To jest dziecko, które tego potrzebuję, mimo że rzeczywiście – mój partner zrobił tutaj dużo dobrej roboty. Natomiast ona wie, że ona ma dwóch tatusiów i ona rozróżnia i coraz więcej jest pytań o biologicznego tatę.

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej.

Żona Jakuba Rzeźniczaka ofiarą włamania

Jak na razie Jakub i Paulina odcinają się od wszelkich afer i starają się w pełni wykorzystać czas, który spędzają po ślubie w Miami. O wszystkim nie dają im jednak zapomnieć internauci. Niedawno piłkarz upublicznił przykre i obraźliwie wiadomości, jakie od obserwatorów otrzymuje jego nowa żona.

Teraz ktoś posunął się o krok dalej. Paulina poinformowała, że nieznany sprawca włamał się na jej konto na Instagramie, a nawet rozsyłał w jej imieniu przykre wiadomości. Wyjawiła, że zdążyła już zgłosić sprawę odpowiednim organom.

ALERT!!! Jeśli ktoś od Was dostał z mojego konta lub cokolwiek niepokojącego z mojego konta 0 miałam włamanie na profil. Sprawa już została zgłoszona – zawiadomiła Paulina swoich obserwatorów.

Jak widać Paulina po ślubie z Kubą nie tylko musi mierzyć z komentarzami i uszczypliwymi wiadomościami od internautów, ale nawet z poważniejszymi atakami.


dkmdmkmkfg
rzezniczak
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Komentarze

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Jesteś złą osobą Paulino. Jesteś pazerna, odciągasz Kubę od córki z zazdrości o nią. Na chłopca też pewnie nie pozwalałaś płacić, bo byłaś przekonana, że umrze więc po co inwestować. To wszystko pokazuje, że nie zasługujesz na dziecko i mam nadzieję że mieć go nie będziesz. Karma wróci wiem to.

 • Gość pisze:

  Tak oblesnych ludzi i to jeszcze w duecie nie widzialam nigdy…. tu nic nie pomoże nawet jak by to miami na własność miala to nawet jak by do tego każdego dnia w Białej sukience chodziła. DLA MNIE TO I TAK NAJBRZYDSZY CZLOWIEK SWIATA……

 • Gość pisze:

  Żałosna kobieta. Obraża publicznie matkę dziecka swojego męża w bardzo niewybrednych słowach i kiedy orientuje się, że popełnia przestępstwo zwyczajnie się tego wypiera.

 • Gość pisze:

  Z drugiej strony to skąd wiedziała o tym ?

 • Gość pisze:

  Hahhahah no i się pali tyłek Paulisi😅

 • Gość pisze:

  Tak tak…a swistak siedzi i zawija w sreberka.Paulisia teraz nie bedzie mogla spac Po nocach,bo juz sie zorientowala,ze prawdopodobnie popelnila przestepstwo art.212 i 216 kk. Ciekawe,ze ten kto sie wlamal,wiedzial,ile Rzeznik placi dokladnie na córkę.Zresztą kazde wlamanie na konto da się sprawdzic,tak jak i mozna sprawdzic z jakiego IP wrzucono relację.

 • Gość pisze:

  Probuje sie wybielic po nazwaniu mamy Inez prost***

 • Gość pisze:

  Kobieto, sama powinnas zamknac to swoje konto.
  Mialabys spokoj, ty i inni.

  • Gość pisze:

   Rzezniczak zarobi na Prawniczkę:) tylko żeby jej też dziecka pozniej nie zrobil

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×