Tokio 2020. Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez kibiców z Iranu. Dokładnie opisała, co działo się po meczu

Bartosz Kurek

Bartosz Kurek

Igrzyska Olimpijskie rozpoczęły się dla polskich siatkarzy przegraną z Iranem i przykrym incydentem. Żona Bartosza Kurka została zaatakowana przez kibiców drużyny przeciwnej. 

Igrzyska Olimpijskie według pierwotnego planu miały odbyć się w zeszłym roku. Niestety pandemia koronawirusa na dobre zablokowała wielką sportową imprezę. W obawie przed rozprzestrzeniającą się chorobą zdecydowano o tym, aby sportowe zmagania przełożyć na kolejny rok. Nawet po takim odstępie czasu wszystko cały czas stało pod znakiem zapytania. Liczba chorych wahała się, a w ostatniej chwili zdecydowano o zorganizowaniu imprezy. Wprowadzono jednak szereg obostrzeń, a w Igrzyskach w Tokio ze względów bezpieczeństwa nie uczestniczy publiczność.

Ceremonia otwarcia miała miejsce w miniony piątek. Na trybunach zasiedli między innymi prezydent Andrzej Duda, cesarz Japonii Naruhito, Pierwsza Dama USA Jill Biden, prezydent Francji Emmanuel Macron, oraz wiele innych osobistości. Polscy sportowcy również uczestniczyli w wydarzeniu i podczas imprezy zaliczyli wpadkę. Jedna z naszych zawodniczek wyszła na pokaz z flagą innego państwa.

Tokio 2020. Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez kibiców z Iranu

Polscy siatkarze już rozegrali swój pierwszy mecz w Tokio. W minioną sobotę zmierzyli się w reprezentacją Iranu. Pomimo pięknej walki spotkanie zakończyło się zwycięstwem przeciwników 3:2. Irańskie media szybko okrzyknęło zwycięstwo zemstą za poprzedni przegrany mecz. Te same drużyny spotkały się w Lidze Narodów, gdzie to Polacy rozgromili przeciwników 3:0. Przed meczem to właśnie nasi zawodnicy byli typowani do zwycięstwa, a w prasie można było przeczytać wiele pochlebnych artykułów na temat gry Bartosza Kurka.

Tuż po przegranym spotkaniu zaczęło dochodzić do bardzo niesportowego zachowania. Żona Bartosza zaczęła dostawać mnóstwo obraźliwych wiadomości i komentarzy od sympatyków irańskiej siatkówki. Postanowiła upublicznić w sieci, wszystkie przykre słowa, które przeczytała na swój temat.

Jaka klasa. To są komentarze pod zdjęciem, na którym mnie nawet nie ma. Mój profil jest prywatny, więc nie chcę sobie wyobrażać, co by było, gdyby był otwarty – skomentowała zachowanie kibiców z Iranu.

Trzeba przyznać, że zachowanie tych internautów nie ma nic wspólnego ze sportem. Czytając kolejne wiadomości, które opublikowała Anna Kurek, dosłownie włos może się zjeżyć na głowie. Możecie je zobaczyć w naszej galerii.


Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez irańskich kibiców

Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez irańskich kibiców

Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez irańskich kibiców

Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez irańskich kibiców

Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez irańskich kibiców

Żona Bartosza Kurka zaatakowana przez irańskich kibiców

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×