Żona Andrzeja Sołtysika zaszalała z metamorfozą. W blond włosach i grzywce wygląda jak zupełnie inna osoba. Ciężko ją rozpoznać

Patrycja Sołtysik

Patrycja Sołtysik

Żona Andrzeja Sołtysika pochwaliła się w sieci spektakularną metamorfozą. Patrycja pokazała się w blond włosach i grzywce. Jak wygląda? Co piszą fani?

Andrzej Sołtysik od kilku lat jest jednym z prowadzących Dzień Dobry TVN. Na ekranie pojawia się w duecie z Anną Kalczyńską, a para doświadczonych dziennikarzy przyciąga widzów przed telewizory. Ze względu na pracę w śniadaniówce prezenter cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów. Ci interesują się też jego życiem prywatnym, a to od kilku lat jest pełne szczęścia.

Andrzej związał się z młodszą od siebie Patrycją, która pomogła mu walczyć z alkoholowym nałogiem. Udało mu się wyjść na prostą, a para założyła rodzinę. Po ślubie doczekali się synka.

Nie było to jednak łatwe. Żona dziennikarza choruje na endometriozę i musieli skorzystać z metody in vitro. Wszystko zakończyło się szczęśliwie i obecnie są rodzicami Stasia. Wiadomo, że marzą też o kolejnym dziecku, ale po raz kolejny pojawiły się trudności.

Dojrzewam do myśli, że jestem mamą jednego wspaniałego syna i być może to jest moja droga. Nie chcę, żeby przez ten czas starania, który jest bardzo absorbujący, zabierać czas Stasiowi z jego dzieciństwa – powiedziała w cyklu „Intymne rozmowy”.

Żona Andrzeja Sołtysika przeszła metamorfozę. Jak wygląda Patrycja Sołtysik?

Patrycja Sołtysik prowadzi własnego bloga, ale jest też bardzo aktywna na Instagramie. Nieustannie wrzuca tam nowe treści, a ostatnio pochwaliła się między innymi zdjęciami z kolejnych urodzin synka. Teraz postanowiła też nieco zaskoczyć swoich odbiorców i pokazała efekt odważnej metamorfozy. Jej ciemne długie włosy zastąpiły blond pasma, sięgające ledwie za ramiona. Pojawiła się też prosta grzywka.

Blondie. Jakoś nigdy mnie nie kusiło na zmiany w tą stronę … ale ponoć każdej brunetce zdarza się taki romans – napisała.

Pod zdjęciem Patrycji pojawiło się sporo komplementów, ale też kilku internautów stwierdziło, że wolało ją w ciemniejszych włosach. Patrząc na kolejną publikację Patrycji, można się domyślać, że zmiana fryzury jest jedynie chwilowa. Prawdopodobnie ma na sobie perukę na potrzeby tematycznej prywatki w stylu lat 70.

Jak wam się podoba Patrycja w blond włosach? Sporym zaskoczeniem jest też fryzura Andrzeja. Więcej zdjęć w naszej galerii.


Patrycja Sołtysik

Patrycja Sołtysik

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×