Szukaj

Żona Andrzeja Sołtysika pokazała nowe zdjęcia synka. Stanisław nieźle wyrósł

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik pochwaliła się zdjęciem z synkiem ze wspólnego spaceru. Stanisław wyrósł na dużego chłopca.

Andrzej Sołtysik i Patrycja Sołtysik są żywym dowodem na to, że jeśli chodzi o prawdziwą miłość, to wiek nie ma tu znaczenia. Chociaż małżonków dzieli wiele lat różnicy, łączy ich bardzo silna relacja. Jednak, by znaleźć się w miejscu, w którym są obecnie, oboje musieli przejść bardzo wiele prób. Nie każda z nich była dla nich przyjemna.

Andrzej w momencie, w którym poznał Patrycję, był po dość długim rozwodzie. Mimo tego, że kobieta wpadła mu w oko już w pierwszej chwili, to jednak nie wykazywała, aby była nim zainteresowana. Miała na to wpływ spora popularność, którą może pochwalić się dziennikarz. To właśnie ona odpychała jego ukochaną.

Dla mnie związek jest sprawą intymną, a popularność Andrzeja od razu kładła na niego cień i wiele utrudniała. Poza tym między nami jest ogromna różnica wieku. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę z mężczyzną, który jest w wieku moich rodziców, tobym nie uwierzyła – podkreślała Patrycja w wywiadzie dla Gali jakiś czas temu.

Kobieta jednak ostatecznie uległa i przyjęła jego propozycję randki. Między parą od razu zaiskrzyło, do tego stopnia, że podjęli decyzję o byciu razem. Wspólnie pokonali przeszkody, jakie stanęły na drodze do ich szczęścia. Teraz tworzą zgodne małżeństwo i razem wychowują cudownego synka Stanisława.

Żona Andrzeja Sołtysika pokazała synka

Patrycja co jakiś czas zaprasza swoich obserwatorów na Instagramie do swojego życia prywatnego. Czasami wśród kadrów, które wstawia, możemy znaleźć członków jej najbliżej rodziny. Tym razem postanowiła zrobić przyjemność fanom i pokazała urocze zdjęcie ze wspólnego spaceru z synkiem.

Oboje mieli na sobie płaszcze przeciwdeszczowe w takim samym, żółtym kolorze. Kadr niezwykły, a my patrzymy na Stanisława, ależ on urósł!

Zawsze razem, najlepszy duet. Tak nam dobrze było w lesie, że znowu nas kusi aby uciec gdzieś na chwilę … – napisała.

Pod postem pojawiły się komentarze od obserwatorów:

  • Najlepszy, ale i jak stylowy i piękny duet.
  • Ja też bym chętnie uciekła do jakiegoś lasu, w góry.
  • Trzymamy kciuki, aby każdy z nas mógł zacząć żyć normalnie.

Nie da się ukryć, że zdjęcie jest urocze.


Patrycja Sołtysik pokazała synka

Patrycja Sołtysik pokazała synka

Patrycja Sołtysik pokazała synka

Patrycja Sołtysik pokazała synka

Patrycja Sołtysik pokazała synka

Patrycja Sołtysik pokazała synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×