Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

Zdjęcie (1) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[1/8] Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zdjęcie (2) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[2/8] Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zdjęcie (3) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[3/8] Zosia Zborowska wraca do pracy

Zdjęcie (4) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[4/8] Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Zdjęcie (5) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[5/8] Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Zdjęcie (6) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[6/8] Zosia Zborowska pokazała, jak suczka Wiesia zareagowała na Nadzieję

Zdjęcie (7) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[7/8] Zosia Zborowska urodziła

Zdjęcie (8) Zofia Zborowska wróciła do blondu. Jest też zupełnie nowe, odważne cięcie. Komplementom nie ma końca: „Wygladasz HOT”

[8/8] Zofia Zborowska wybrała się do fryzjera

Komentarze

×