Zofia Zborowska wrzuciła do sieci przerobione zdjęcię. Fanka natychmiast zauważyła różnicę „Polubiłaś filtry”. Błyskawiczna reakcja gwiazdy

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska wrzuciła do sieci zdjęcie z mężem i wywołała małą burzę. Fanka natychmiast wytknęła jej użycie filtrów. Jak zareagowała aktorka?

Zofia Zborowska to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Aktorka zdobyła popularność dzięki roli w serialu Barwy Szczęścia, a widzowie polubili ja tak bardzo, że nawet gdy pożegnała się z telenowelą skrupulatnie śledzą jej losy. W momencie gdy związała się z Andrzejem Wroną szybko stali się jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Na początku trzymali swój związek w tajemnicy, ale z czasem pochwalili się miłością. Nie czekali długo ze sformalizowaniem realcji, ale też z powiększeniem rodziny.

Od ponad roku zakochani są szczęśliwymi rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Nadzieja, która stała się oczkiem w głowie rodziców. Aktorka chętnie dodaje w sieci posty, na których można podziwiać, jak rośnie i zdrowo rozwija się jej pociecha.  Jak na razie jednak nie upubliczniła jej twarzy i raczej się na to nie zanosi.

Zofia Zborowska przerobiła zdjęcie na Instagramie

Zofia Zborowska wakacje zaczęła już jakiś czas temu. Gwiazda razem z mężem i córeczką spędza czas na słonecznej Majorce. Tam w pełni korzystają z uroków pogody. Po zdjęciach widać, że nie brakuje im słońca i wysokich temperatur. W takich okolicznościach najlepiej wypoczywa się oczywiście w wodzie. Małżonkowie chętnie zatem spędzają czas na jachcie. Ostatnio gwiazda pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem.

Fani pokochali Zosię przede wszystkim za to, w jaki sposób prowadzi swój profil. Gwiazda pokazuje głównie naturalność i nie stara się kreować idealnej instagramowej rzeczywistości. Tym razem jedna z fanek zauważyła, że na powyższym zdjęciu pojawił się filtr.

Zosiu czy Ty ostatnio polubiłaś filtry ale nie spf – napisała internautka.

Na odpowiedź długo nie musiała czekać. Aktorka wyjaśniła, że dodała jedynie efekt nazywany sepia, by kadr nabrał klimatu. Zaprosiła też na swoje relacje, gdzie pokazuje się zupełnie bez filtrów.

ej ej, zapraszam na Story. Tam zawsze i tylko bez filtra a tu No właśnie ta sepia daje fajny klimat starych fotek ale trochę jednak leci w ch**a – odpisała.

Zofia zdecydowanie preferuje naturalność, a efekt sepii to jedynie nakładka na zdjęcie, którą zdecydowanie zauważyli nieliczni obserwatorzy jej konta.


Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×