Zofia Zborowska na wizji ujawniła wstydliwy sekret Hubert Urbańskiego. Prezenter skrzętnie milczał na temat tego wątku wizyt w popularnym klubie

Zofia Zborowska i Hubert Urbański

Zofia Zborowska i Hubert Urbański

Zofia Zborowska pozwoliła sobie na chwilę szczerości. Publicznie wyjawiła wstydliwy sekret Huberta Urbańskiego. Długo milczał na ten temat...

Zofia Zborowska to ceniona aktorka. Zdobyła sławę, pojawiając się w serialu Barwy Szczęścia, gdzie zagrała postać sympatycznej dentystki Anety. Jej sławę podbił jeszcze bardziej związek z siatkarzem, Andrzejem Wroną. Para zdecydowała się sformalizować związek. Zresztą nie można się temu dziwić, ponieważ doskonale oni do siebie pasują!

Przed kilkoma miesiącami para doczekała się pierwszego dziecka. Córka, Nadzieja, jest dla nich całym światem i często chwalą się nią w mediach (choć nigdy nie pokazują jej twarzy). Ostatnio cała rodzina pojawiła się na okładce magazynu Glamour. 

Zofia Zborowska ujawniła sekret Huberta Urbańskiego. Jaki?

Zofia nie ogranicza się tylko do uczestniczenia w sesjach zdjęciowych. Wczoraj, we wtorek, pojawiła się w programie króla TVN-uKuby Wojewódzkiego. W formacie uczestniczyła też Eliza Rycembel. Kuba w końcu zapytał Elizę o to, w jaki sposób reagują na nią fani. Aktorka przyznała, że najwięcej interakcji z nimi ma w klubie Plan B, a wtedy prowadzący program zażartował, że najprawdopodobniej najczęściej spotyka tam ona Huberta Urbańskiego, który wszak jest stałym bywalcem modnego, warszawskiego lokalu.

Wtedy do rozmowy wtrąciła się Zborowska. Gwiazda przyznała, że kiedyś pracowała w klubie, a Hubert wówczas był w nim tak częstym gościem, że nawet dorobił się osobliwej ksywki, jaką był… „mebel”. Co ciekawe, w sieci już od wielu lat żartowano z częstej obecności prezentera telewizyjnego w lokalu. Na Facebooku powstała nawet strona „Czy Hubert jest dziś w Planie B”, której administratorki osobiście poznały gwiazdę TVN.

Postanowiłyśmy z przeprowadzki zrobić imprezę. Wpadłyśmy na pomysł, by – oprócz znajomych – zaprosić też Huberta. Domówka była pomyślana jako bal z maskami: każdy miał mieć przygotowane jakieś zakrycie twarzy. Hubert dołączył do nas o północy w masce przedstawiającej… jego własną twarz. Tak się umówiliśmy. Dołączył do naszych gości i stojąc przed nimi w masce ogłosił, że oto przenosimy imprezę w inne miejsce. Tym innym miejscem było nowe mieszkanie kilka pięter wyżej. Maski opadły, Hubert okazał się być naprawdę Hubertem i tak oto miałyśmy najlepszego gospodarza imprezy ever! – internautki pochwaliły się kiedyś.

Hubert nie zaprzeczył, że taka sytuacja miała miejsce, a także potwierdził, że lubi chodzić do lokalu. Nigdy jednak nie wspomniał o swojej ksywce! Czyżby się wstydził…?


Zofia Zborowska pokazała brzuch po ciąży

Zofia Zborowska pokazała brzuch po ciąży

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Komentarze

 • wow pisze:

  Ceniona aktorka to p.ASeniuk, p.D.Stenka i wiele innych pięknych i zdolnych.Na oewno nie ta pani celebrytka pożal się Boże

  • Krystna pisze:

   Potwierdzam

  • Gość pisze:

   Zgadza się.

  • Gość pisze:

   Racja w 100%.

  • Gość pisze:

   Też znam wiele cenionych aktorek. Nie są celebrytkami bo wiedzą, że nie tędy droga. Zofię nie za bardzo lubię. Każdy może nazwać dziecko i psabjak chce, ale mi nie musi się to podoba. Nadzieja imię mało popularne i może być problem w przyszłości dla dziecka,a z kolei pies imię bardziej popularne dla…ludzi. i czasem za bardzo się puszy w mediach, a niewiele może przedstawić co zrobiła żeby mieć miano cenionej, albo wogóle aktorki. Wrony nie znam i nie wiem za dużo o nim, ale intuicyjnie czuję, że nie do końca pasują do siebie. Celebrytką została mianowana albo się mianowała od kiedy zaczął się medialny szum wokół nich. Ok każdy może korzystać z tego co media oferują, ale lepiej jakby miała czym imponować innym naprawdę, albo miała na koncie kilka różnych ról.

  • GośćLola pisze:

   Ale za jakie ma mniemanie o sobie.zwykly pustak

  • Gość pisze:

   Zgadzam się pełną gębą.

  • Gość pisze:

   Dokładnie slizgnęła się na nazwisku taty a teraz ów męża

 • Gość Ważka pisze:

  Nikogo nie obchodzą takie bzdury. Nie nazywajcie cenioną aktorką osoby, która gra w operze mydlanej i tylko nazwisko ojca czyni ją rozpoznawalną. Tak samo pewien błazen nie jest żadnym królem antypolskiej stacji TVN. Pokazywanie brzuchów stało się obecnie obsesją pustocelebrytek.

 • Gość pisze:

  Wariatka

  • Myszka 07 pisze:

   Nie obrażaj, jeśli nie chcesz chcecie być obrazani. Oj to wy jesteście pustakami którzy obrażacie innych.

 • Gośćbb pisze:

  Przeczytałam pobieżnie, czy napisali też, że Zborowska jest GWIAZDĄ ???

 • Gość pisze:

  Jaką aktorką ? 😂😂😂😂😂

 • Gość pisze:

  Ona jest cenioną aktorką???gdzie, od kiedy??🤦🤦‍♀️🤭

 • Gośćkax pisze:

  Ceniona aktorka hihi cenioną aktorką to jest pani Janda czy pani Tyszkiewicz.

 • Gość pisze:

  Tak4 live zdrowia jak inni nikogo nie interuje kto kogo ru..ha w d..pe tylko czy płacą podatek a pótem niech robią co chcą nawet grzebią se w d..pie przeciez wiadomo ze tego nie ogląda ani nie czyta wyrok na szefa ale my z tego samego kur..dołka zawsze ha ha na tym polega biznes a w normalnym kraju odjeb..ni jak trepy ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×