Zofia Zborowska walczy z niedoskonałościami po ciąży. Najpierw dziesiątki igieł w brzuchu, a teraz? Inna twarz!

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska pokazała na Instagramie, jak dba o siebie po ciąży. Z wszystkich sił stara się wrócić do formy, a zabiegi najwyraźniej bardzo jej się podobają.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na początku sierpnia ogłosili oficjalnie, że zostali rodzicami. Wówczas to świeżo upieczona mama udostępniła pierwsze zdjęcie z maleńką Nadzieją wtuloną w jej ramiona. Małżonkowie z podzieleniem się tą informacją zwlekali aż tydzień. Po narodzinach dziewczynki gwiazda szybko wróciła do sieci i stęsknionych za nią fanów.

Aktorka od kilku tygodni bardzo chętnie pokazuje, jak wyglądają początki jej macierzyństwa. Czasem pyta internautki o rady z tym związane. Jedno z ich poleceń szybko wcieliła w życie i obłożyła bolące piersi liśćmi kapusty.

Nie brakuje też relacji, na których widać słodką Nadziejkę, która powoli się staje ulubienicą internautów. Zborowska zdradziła także, że nie kupuje dla córeczki ubranek w dyskontach i popularnych sieciówkach. To jest jej protest przeciwko wykorzystywaniu taniej siły roboczej. Zaznaczyła, że według niej już lepszy jest zakup z drugiej ręki. 

Nie jest też tajemnicą, że Zosia stara się wrócić do formy po ciąży. Tym razem zadbała o twarz.

Zofia Zborowska dba o cerę po ciąży

Kilka dni temu Zosia poddała się drastycznie wyglądającemu zabiegowi, poprawiającemu stan skóry na brzuchu. Wybrała elektroakupunkturę. Pokazała się z wbitymi w brzuch igłami, do których podłączone były elektrody. Przyznała, że nie czuje się zbyt komfortowo:

Chciałam tylko zaznaczyć, że mam igłofobię – napisała na zdjęciu.

Czego się jednak nie robi, żeby poprawić urodę? W sobotę natomiast zafundowała sobie zdecydowanie mniej inwazyjny i o wiele bardziej przyjemny zabieg. Pokazała się z maską na twarzy. Przy tym raczyła się słodkościami i sokiem. W ten sposób walka z niedoskonałościami to istny raj dla młodej mamy.

Internautki pospieszyły z komentarzami. Nie tylko zachwalają kosmetyki, ale także podkreślają, jak ważna jest regularna pielęgnacja.


Zofia Zborowska dba o cerę po porodzie

Zofia Zborowska dba o cerę po porodzie

Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie

Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie

Zofia Zborowska z córeczką

Zofia Zborowska z córeczką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×