Ciężarna Zosia Zborowska już odlicza minuty do porodu. Wyznała fanom, za czym tęskni najbardziej. Kontrowersyjnie

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska na Instagramie odpowiadała na pytania fanów. Z czego zrezygnowała, a chętnie wróciłaby po porodzie?

Zofia Zborowska spodziewa się pierwszego dziecka. Ciężarna aktorka jest bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na temat stanu odmiennego, ale także innych nurtujących ją problemów. Nie traci poczucia humoru, chociaż od początku nie ukrywała, że jej ciąża nie jest łatwa.

Wiadomo już, że aktorka i jej mąż, siatkarz, Andrzej Wrona oczekują narodzin córeczki, której wybrali piękne imię Nadzieja, na cześć babci Zofii.

Zborowska niedawno na prośbę jednego z internautów zdradziła, jak będzie wyglądać jej czas po porodzie. Wyjawiła, że nie zamierza się spotykać z rodziną i znajomymi. Nie oznacza to jednak, że się z nimi nie skontaktuje:

Dużo o tym czytałam, że pierwszy minimum tydzień powinien być tylko dla rodziców i dziecka. Bez żadnych odwiedzin. To jest bardzo intymny i szczególny moment — podobno. Dobrze, że jest facetime.

Kolejna osoba poszła o krok dalej i chciała się dowiedzieć, czy gwiazda „będzie rodzić razem z Andrzejem”. Aktorka żartobliwie rozwiała wszelkie wątpliwości:

Rodzić to ja będę sama. Andrzej będzie co najwyżej osobą towarzyszącą.

W niedzielę ponownie zdecydowała się na sesję Q&A. Tym razem dociekliwi fani dowiedzieli się, za czym sprzed ciąży Zosia tęskni najbardziej.

Za czym tęskni ciężarna Zofia Zborowska?

Zosia Zborowska jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, więc w każdym momencie możemy się spodziewać wieści, że Nadzieja już jest na świecie. W niedzielnym Q&A, które zorganizowała przyszła mama, internauci zdradzili, że jak tylko znika z Instagrama, to myślą, że tu już. Aktorka zażartowała, że ona też tak myśli, a tak naprawdę jest dosyć zmęczona i nie ma energii na stałą obecność w social mediach.

Fani dopytywali także, czy pokoik dla córeczki jest gotowy:

Czekam na meble – odpisała Zosia.

Użytkownicy sieci komplementowali także żonę Wrony za naturalność na profilu. Zapytali także, za czym sprzed ciąży tęskni najbardziej.

Myślisz, że są w Twoim życiu rzeczy, z których zrezygnowałaś, a do których mogłabyś powrócić? – zapytał fan.

Tak. Obecnie to alkohol – napisała Zborowska.

Aktorka ma też ochotę wyrwać się gdzieś na imprezę, powygłupiać się i potańczyć. Więcej pytań do Zosi i jej odpowiedzi w naszej galerii.


Zofia Zborowska - Q&AZofia Zborowska - Q&A

Zofia Zborowska - Q&A

Zofia Zborowska - Q&A

Zofia Zborowska - Q&A

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×