Śliczna Zofia Zborowska przeżywa niezwykle trudne chwile. Właśnie rozstała się ze swoim przystojnym chłopakiem! „Straciła poczucie bezpieczeństwa”

Zofia Zborowska rozstała się z partnerem

Zofia Zborowska rozstała się z partnerem

Zofia Zborowska rozstała się z ukochanym

Wygląda na to, że dobra passa w życiu Zofii Zborowskiej właśnie przeżyła pierwsze załamanie. Młoda aktorka, córka legendarnego Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej od paru lat króluje na ekranach, a jej talent – niewątpliwie odziedziczony po rodzicach – rozwija się w zawrotnym tempie razem z karierą. Nie od dziś wiadomo, że w życiu niestety nie można mieć wszystkiego. Jak donosi Fakt, gwiazda właśnie zakończyła pięcioletni związek z ukochanym Mariuszem.

Uchodzili za naprawdę ładną, zgodną parę. Połączyła ich wspólna pasja, a po tylu latach zaczęto nawet przebąkiwać o ślubie, choć para nie pokusiła się o skomentowanie tych plotek. Na ten moment wygląda, że i ze ślubu i ze wspólnego życia nici:

 Zosia zabrała swoje rzeczy, ukochaną suczkę Wiesię i wyniosła się do nowego mieszkania. Mariusz oprócz tego, że ma swoją markę odzieżową dużo wyjeżdża i podróżuje po świecie. Zwiedzanie to ich wspólna pasja Zosia niestety nie mogła mu zawsze towarzyszyć i w końcu stwierdziła, że od jakiegoś czasu prowadzą osobne życia. Brakowało jej spełnienia i poczucia bezpieczeństwa. A przede wszystkim uczucia, że jest kochana – wyjawiło źródło tabloidu

Wygląda na to, że wspólne zainteresowania nie wystarczą by podtrzymać ogień w związku. Myślicie, że można było rozwiązać to inaczej?

Zosia Zborowska pokazała chłopaka! Takie ciacha najczęściej spotykamy na plakatach! Jest boski!

Zosia Zborowska zszokowała swoim odważnym wyznaniem. To ostrzeżenie dla każdej kobiety! „Źle się czułam fizycznie, piersi przypominały w dotyku cegły, a o wahaniu wagi nie wspomnę”

A to numer! Zofia Zborowska w sukience mamy Marii Winiarskiej na imprezie! „Była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu”


Mariusz, chłopak Zosi Zborowskiej

Mariusz, chłopak Zosi Zborowskiej

Mariusz, chłopak Zosi Zborowskiej

Mariusz, chłopak Zosi Zborowskiej

Mariusz, chłopak Zosi Zborowskiej

Mariusz, chłopak Zosi Zborowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×