Zofia Zborowska dumnie eskponuje brzuch po ciąży: „Powoli do celu”. Zdradziła, ile dodatkowych kilogramów chce zrzucić

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska kilka miesięcy po porodzie dumnie pokazuje swoje ciało w sieci. Zdradziła, ile jeszcze chce schudnąć i zaprezentowała brzuch po ciąży. Brawa z odwagę. 

Zofia Zborowska od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy. Aktorka o tym, że jest w ciąży poinformowała gdy jej krągłości były już mocno widoczne. Od tamtej pory chętnie publikowała kolejne zdjęcia, na których można było zobaczyć, jak zmienia się jej ciało. Bez większych tajemnic opowiadała też, jak przebiega odmienny stan. Okazało się, że musiała sporo przejść, aby doczekać się upragnionej córeczki. W ciąży mierzyła się z chorobą i codziennie aż do samego rozwiązania przyjmowała zastrzyki.

Miałam bardzo trudną ciążę, bardzo, bardzo trudny połóg, który tak naprawdę mnie zgniótł, ale dostałam nagrodę w postaci córeczki, która jest tak bardzo bezproblemowym dzieckiem – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda ma też za sobą poronienie, które nieco podcięło jej skrzydła. Teraz jednak skupia się przede wszystkim na niemowlęciu. Dziewczynka po swojej babci otrzymała rzadko spotykane imię, Nadzieja.

Zofia Zborowska pokazała brzuch kilka miesięcy po porodzie

Zofia jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic i chętnie opowiada o tym co słychać w jej życiu zawodowym i prywatnym. Po porodzie szybko wróciła do sieci i dzieliła się z internautami tym, jak wyglądają jej pierwsze chwile jako mamy. Teraz w wolnym czasie udostępnia okna pytań, gdzie zaspokaja ciekawość followersów.

Zosia jest przez fanów ceniona szczególnie za prawdę i za to, że nie kreuje świata na potrzeby Instagrama. Nie boi się pokazać bez makijażu, a kilka miesięcy po porodzie pozuje przed lustrem i zdradza, jak wygląda jej brzuch. Ostatnio udostępniła nagranie, na którym mówi, że do osiągnięcia wagi sprzed ciąży zostało jej jeszcze 7 kilogramów.

Słuchajcie, tak jest jak wypuszczę brzuch, a tak jak wciągnę. Powoli do celu – mówi w sieci.

Trzeba przyznać, że niewiele gwiazd zdecydowałoby się w sieci pokazać, że ich ciało nie jest idealne. Tym wyznaniem aktorka na pewno po raz kolejny zdobyła sympatię fanów. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×