Zofia Zborowska w pierwszej sesji ciążowej. „Nie czułam klimatu”. Odsłonięty brzuch i stylizacja robią wrażenie

Zofia Zborowska - sesja

Zofia Zborowska - sesja

Zofia Zborowska pochwaliła się efektami sesji z brzuszkiem. Ciężarna aktorka zdradziła kulisy. Co napisała i jak wygląda żona Andrzeja Wrony?

Zosia Zborowska przez długi czas nie potwierdzała, że jest w ciąży. Nosiła luźniejsze ubrania, które kamuflowały rosnący brzuszek, milczała w wywiadach. Kilka miesięcy temu przerwała jednak milczenie i pokazała zdjęcie, na którym już wyraźnie było widać, że jest w odmiennym stanie. Od tego momentu nie ukrywa już, że razem z Andrzejem Wroną zostaną rodzicami. Na bieżąco wypowiada się w sieci na ten temat.

Chociaż aktorka nie zdradziła płci dziecka, zażartowała, że wybór imienia nie stwarza jej i mężowi problemu i mają już listę:

Jeśli chłopiec to: Śpiwór, Flot albo Dubel. Jeśli dziewczynka to: Kiwka, Tapeta albo Tradycja.

Ujawniła także, że nie zamierza go ochrzcić. Powiedziała, że takie decyzje powinny być podejmowane świadomie. Poród zbliża się wielkimi krokami i Zosia postanowiła uwiecznić swój stan na zdjęciach. Efektami sesji pochwaliła się na Instagramie.

Zofia Zborowska w sesji ciążowej. Jak wygląda i co napisała?

Zosia Zborowska już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jak wyznała w poście na Instagramie, nie była przekonana, jeśli chodzi o sesje zdjęciowe z brzuszkiem, ale, żeby później nie żałować, dała się do jednej przekonać. Zdradziła, że efekty bardzo ją wzruszyły. Aktorka pozuje w profesjonalnym makijażu i fryzurze, natomiast stylizacja to jej własne dzieło, w którym pomagała fotografka. Ubrania także prosto z szafy i to wyłącznie te, w które żona Wrony jeszcze się mieści.

Nie czułam klimatu robienia sesji zdjęciowej z brzuszkiem, ale z drugiej strony wiedziałam, że mogę potem tego żałować. Dziś dostałam foty od przezdolnej i przekochanej @szulcworks i jest wzruszka  dziękuje kochana za tę pamiątkę. Umalowała mnie jak zwykle @zosiakrasuska a uczesał @kamil_pecka stylizowałam się sama ( z Dorota ) z tego co mam i w co się jeszcze mieszczę, wrzucić wincyj fotek? – napisała.

Póki co Zosia podzieliła się zaledwie jednym zdjęciem, ale trzeba przyznać, że efekt jest spektakularny. Przyszła mama wygląda pięknie.


Zofia Zborowska pochwaliła się efektami sesji ciążowej

Zofia Zborowska pochwaliła się efektami sesji ciążowej

Ciężarna Zosia Zborowska

Ciężarna Zosia Zborowska

Joanna Wołosz, Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Joanna Wołosz, Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×