Zofia Zborowska odważnie o intymnych chwilach z mężem. Tym razem zdradziła ciut więcej. Można się zaczerwienić

Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Zofia Zborowska nie boi się odpowiedzieć na bardzo osobiste pytania. Pod postem jednej z gwiazd napisała o intymnych chwilach z mężem. Wiadomo, co jest dla nich najważniejsze w takich momentach.

Zofia Zborowska to aktorka, która ogromną popularność zdobyła gdy dołączyła do obsady serialu Barwy Szczęścia. Tam wcieliła się w postać sympatycznej dentystki Anety. Po jakimś czasie zrezygnowała z roli w telenoweli, ale już na zawsze zdobyła uznanie widzów. Zaczęli oni interesować się nie tylko jej życiem zawodowym, ale też prywatnym. W tym drugim ostatnio całkiem sporo się dzieje.

Aktorka od ponad dwóch lat jest szczęśliwą żoną siatkarza, Andrzeja Wrony. Zakochani zdjęciami i relacją z pięknej ceremonii pochwalili się w sieci. Na początku zeszłego roku poinformowali natomiast, że oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Kilka miesięcy temu na świecie pojawiła się upragniona dziewczynka, która otrzymała imię Nadzieja. Tydzień po narodzinach pociechy podzieliła się jej pierwszym zdjęciem z fanami.

Zosia Zborowska otwarcie o intymnych chwilach z mężem

Mama małej Nadziei przez całą ciążę informowała swoich odbiorców o tym, jak się czuje. Wiadomo, że nie zniosła tych dziewięciu miesięcy najlepiej, a w błogosławionym stanie pojawiły się spore komplikacje. Na szczęście wszystko zakończyło się pozytywnie i od kilku miesięcy cieszy się macierzyństwem, o którym również chętnie opowiada.

Zborowska porusza w sieci nawet najbardziej intymne tematy. Gwiazda często udostępnia okienko pytań dla swoich fanów, a tym razem sama postanowiła odpowiedzieć na te zadane przez inną gwiazdę. Znany model Piotr Czaykowski opublikował w social mediach zdjęcie ze swoim ukochanym. Opatrzył je pytaniem dotyczącym seksualności.

Samochód od samego początku naszej relacji odgrywa bardzo znaczącą rolę. To w nim za każdym razem widujemy się po raz pierwszy i ostatni. Przywołuje emocje związane z pożegnaniem, ale też radość związaną z ponownym spotkaniem oraz wszystkie wspomnienia tego, co wydarzyło po drodze…

Model przyznał, że często spotykał się ze swoim partnerem w samochodzie. Pod odważnym kadrem z auta zapytał swoich odbiorców o doświadczenia w tym temacie. Aktorka przyznała, że dla niej miejsce nie ma żadnego znaczenia.

Dla mnie miejsce nie ma większego znaczenia. Ważne żeby z tą ukochaną osobą. Piękne zdjęcie, piękna historia, piękne uczucie Piotrusiu – napisała.

Zosia nie raz udowodniła, że dla niej nie istnieją żadne tematy tabu i odpowie na pytanie dotyczące nawet najbardziej intymnych sfer życia.


Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×