Zofia Zborowska postawiła na ostre cięcie. A to jeszcze nie wszystko! W jasnym blondzie jest nową królową metamorfoz

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska odwiedziła salon fryzjerski. Na głowie wyczarowano jej nową fryzurę. Efekt? Internauci i gwiazdy nie mogą przestać jej chwalić. 

Zofia Zborowska pochodzi z rodziny utalentowanych artystów. Jej tatą jest Wiktor Zborowski, a mamą – Maria Winiarska. Oboje są aktorami. Nic więc dziwnego, że córka poszła w ich ślady. Zadebiutowała pod koniec lat 90. w filmie Złoto dezerterów, będącym kontynuacją C.K. Dezerterów. W kolejnych latach zaliczyła role w Barwach szczęścia, Miłość, seks i pandemia, Miłości na wybiegu, Przystani i wielu, wielu innych fabułach telewizyjnych i kinowych.

Przed prawie czterema laty Zosia wzięła ślub z siatkarzem Andrzejem Wroną. Ceremonia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Para po dwóch latach małżeństwa doczekała się córki, Nadziei. Jej mama bardzo przykłada się do rodzicielstwa. W jednym ze wpisów, opublikowanych w social mediach, wyznała, że wciąż martwi się o przyszłość dziewczynki.

Jak radzicie sobie z tą ogromną troską i strachem? Jak nie zapominać o sobie? Że trzeba zjeść śniadanie, a nie kolejna kawa na pusty żołądek i nie nie nie, nie zrozumcie mnie źle, ja nie narzekam. Jestem najszczęśliwsza pod słońcem i wdzięczna za Nadzie, tylko jak pozbyć się tego nienormalnego lęku o Nią? Najmniejsza pierdoła wytrąca mnie tak z równowagi, każdy jej ból brzuszka sprawia, że boli i mnie. Rodzicielstwo to chyba największy rollercoaster emocjonalny ever – otworzyła się przed innymi kobietami.

Zofia Zborowska zmieniła fryzurę. Zdjęcia

Młoda mama jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej profil w tym medium śledzi prawie pół miliona użytkowników! 25 stycznia pochwaliła się metamorfozą, jaką zafundowała jej fryzjerka. Stylistka rozjaśniła jej włosy, delikatnie je skróciła, wyprostowała i zaczesała na bok.

Oczywiście, fanki i inne gwiazdy doceniły transformację. „Lajki” pod zdjęciem zostawiły Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Kasia Zielińska. Pozostałe internautki zamieściły dziesiątki pochlebnych komentarzy.

 • Iście promieniście.

 • W blondzie super.

 • Taaak, blond to Twój kolor.

 • Piękna, ciepła kobieta – to niektóre z nich.

A jak wam się podoba Zosia w blond włosach?


Zofia Zborowska nowa fryzura

Zofia Zborowska nowa fryzura

Zofia Zborowska nowa fryzura

Zofia Zborowska nowa fryzura

Zofia Zborowska nowa fryzura

Zofia Zborowska nowa fryzura

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale Zośka się wysztafirowala u cyrulika chyba na niedzielę dla Owsiaka .czekam z niecierpliwością na jej kwestę z Andrzejem/bo ten ma chorobowe z powodu kontuzji/ i małą Nadziezdza . Kwestować ma ponoć przed kościołami katolickimi bo tam na pewno dużo grosików uzbiera do puszki .bardzo liczę na fotki i news
  w tej sprawie

 • Radek pisze:

  Przestańcie nadużywać slowo Gwiazda 🌟 określenie w świecie filmowym należy do aktorek i aktorów epoki Hollywood lat 30,40,50,60 a Zborowska ,Zielińska Bohosiewicz Sonia /nie. Maja bo ta to w ogóle
  nieporozumienie celebryckie/są aktorkami po szkołach bardziej lub mniej udanymi ale na pewno nie są Gwiazdami

 • Mike pisze:

  Kuźwa nie ma tygodnia aby zborowska nie pokazała krzywego ryja jest królową krzywych ryji. Speuntuje to starym powiedzeniem dr Strosmajera z kultowego serialu szpital na peryferiach .GDYBY GLUPOTA MIALA SKRZYDŁA ZOFIA ZBOROWSKA FRUWALA BY JAK GOŁĘBICA

 • Gość pisze:

  Ślicznie.

 • Gość pisze:

  Naprawdę nietwarzowo, ale nie ma dobrej rady

 • Lena pisze:

  Bardzo ładnie!

 • Zofijo... fijo... ijo pisze:

  Nic, naprawdę, nic nie pomoże.,jeśli Ty nie pomożesz swej miałkości….

 • GośćJan pisze:

  Brzydka fryzura.

  • Gosia pisze:

   Wyprostowała trochę włosy nic nie skracając ja na nie widzę rozjaśnienia chyba że sie nieudalo a poza tym fryzura za DARMO bo zareklamowała. w necie studio fryzjerskie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×