Zosia Zborowska „jara się” nową fryzurą. Nawet nie zdawała sobie sprawy, że tak bardzo będzie pasował jej nowy kolor

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zosia Zborowska niedawno przeszła niemałą metamorfozę. Nowy kolor włosów tak przypadł jej do gustu, że nie potrafi przestać się nim zachwycać. Nawet w dresach i kucyku wygląda, jak prawdziwa gwiazda.

Zofia Zborowska jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Rzeszę fanów zdobyła dzięki roli w serialu Barwy Szczęścia, choć i tak wcześniej nie mogła narzekać na brak zainteresowania telewidzów. W formacie wcieliła się w postać dentystki Anety, która już od pierwszych chwil emanowała ciepłem oraz wzbudzała sympatię. Mimo to postanowiła pożegnać się z produkcją, ale nie wpłynęło to na spadek jej popularności.

Aktorka prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 441 tysięcy internautów, którzy z niecierpliwością wyczekują na kolejne zdjęcia i filmiki. Od jakiegoś czasu jednak nie skupiają się na Zosi, a na jej córce, Nadziei. Dziewczynka urodziła się na początku sierpnia i stała się oczkiem w głowie dumnych rodziców.

Zborowska na kilka tygodni zrezygnowała z pracy, by móc w pełni poświęcić się opiece nad dzieckiem. Na początku października poinformowała, że zaangażowała się w kolejne projekty, jednak już na początku napotkała spory problem, ponieważ nie mogła znaleźć odpowiedniej stylizacji. Przyznała również, że odkąd Nadzieja jest na świecie, zawsze przygotowuje się w domu.

9:30 już po karmieniu Nadzi. Przyszła niania. Ja cały czas nie wiem, w co się ubrać, a przyszedł już fryzjer, zaraz będzie make-up. Jeśli teraz biorę jakąś robotę, to umawiam się, że make-up i fryzjera mam w domu, żeby zminimalizować ilość h poza domem.

Zosia Zborowska ekscytuje się nowym kolorem włosów

Zosia od czasu do czasu lubi poeksperymentować ze swoim wyglądem. Jeszcze przed ciążą postanowiła wrócić do naturalnego koloru włosów. Przez kilka kolejnych miesięcy nie eksperymentowała z fryzurą, najwidoczniej czekając na odpowiedni moment. Ten nadarzył się kilka dni temu. Ponownie wróciła do jasnego blondu, za którym bardzo tęskniła.

Równo rok wytrzymałam bez farbowania fajnie, że włosy odpoczęły ale już mi było tęskno za blondem także powoli wracamy do jaśniejszych włosów.

Nowy kolor od razu przypadł jej do gustu. Teraz chętnie przegląda się w lustrze i pozuje do kolejnych selfie. Jedno z nich wrzuciła w poniedziałkowe popołudnie na Instagram.

Matko jedyna jak ja tęskniłam za tym blondem, bez kitu. Dzięki @da_midays. Jak tam Wasz poniedziałek? Ja właśnie na szybkości zdejmie hybrydę w @ambasada_urody a potem sprzątam chatę. Coś mnie wzięło na porządki ostatnimi czasy. Ale tak to już mam, co poukładane na chacie to i we łbie – napisała pod postem.

Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym ubrana jest w brązową bluzę dresową. Blond loki związała w kucyk, a kilka pojedynczych pasm okala jej twarz. Tak wystylizowana zabrała się do sprzątania.

Nie tylko gwiazda nie potrafi przejść obojętnie obok jej nowego koloru włosów. Internauci także nie szczędzą pod jej adresem komplementów.

  • Jessica Mercedes: Świetnie wyszło!
  • Wyglądasz na tym zdjęciu jak Sztokholm z „Dom z papieru”.
  • Tak ten blond bardzo Ci pasuje.
  • O, ja dzielę i miłość do tych blond loków i sprzątania chaty. It’s a match!
  • Super, według mnie lepiej ci w błędzie młodziej, świeżo.

A wy co sądzicie o Zosi w takim wydaniu?


zborowskazofia_259240915_4541356775982361_3023252028985405952_nZofia Zborowska znowu jest blondynką

Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Zofia Zborowska znowu jest blondynką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×