Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wrócili do ważnego dla siebie miejsca i odtworzyli stare zdjęcie. Efekt? Uśmiech nieschodzący z twarzy przez resztę dnia

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona po raz czwarty odtworzyli to samo zdjęcie. Zrobili to w swoim ulubionym miejscu. Taka miłość to rzadkość w show-biznesie!

Zofia Zborowska Andrzej Wrona to jedna z najpiękniejszych par. Ona jest aktorką, on – siatkarzem. Wychowują razem roczną córkę Nadzieję. Skąd przyszedł pomysł na tak oryginalne, aczkolwiek urocze imię dla dziewczynki?

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. Hanna Zborowska-Neves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata. Wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku – mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście Andrzej Wrona przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko – czekamy na ciebie bardzo – napisała Zosia jeszcze w trakcie oczekiwania na pierworodną.

Przed kilkoma dniami dziewczynka obchodziła pierwsze urodzinki. Rodzice specjalnie dla niej nagrali swoją wersję klipu do piosenki Hakuna Matata. Nie mogło się też obejść bez hucznej imprezy z tortem z uroczymi dekoracjami.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona odtworzyli stare zdjęcie

Aktualnie rodzina przebywa na Mazurach. Rodzice Nadziei wykorzystali okazję i postanowili odtworzyć swoje stare zdjęcie. Zresztą zrobili to już po raz czwarty! Fotografię zawsze wykonują na ich ulubionym pomoście. Tym razem na ujęcie załapała się też córeczka i pies pary.

No i PYK mamy piąte zdjęcie na naszym pomoście  dla tych co są tu od niedawna: jest taki pomost na Mazurach, na którym zrobiliśmy sobie nasze pierwsze wspólne zdjęcie (zdjęcie nr 1), następnie 8 miesięcy później właśnie na tym pomoście zaręczyliśmy się (zdjęcie nr 2) po 4 miesiącach wróciliśmy tam ale już z obrączkami na palcach (zdjęcie nr 3) w kolejnym roku dołączyła do nas @wieska_my_life_after_adoption oraz Nadzia w brzuszku (zdjęcie nr 4) i wczoraj zrobiliśmy fotkę już w czwórkę…na powierzchni  (zdjęcie nr 5). Drukujemy i do ramki – para przedstawiła historię tego miejsca.

Pod albumem z fotkami ludzie zostawili swoje wpisy:

  • Super pomysł!!!

  • Andrzej ma chyba chudsze kolano na ostatnim…

  • Mega pomysł, super pamiątka – pisali.

A wy co myślicie o tych zdjęciach?


Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×