Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

Zdjęcie (1) Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

[1/7] Zofia Zborowska o chorobie w ciąży

Zdjęcie (2) Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

[2/7] Zofia Zborowska o chorobie w ciąży

Zdjęcie (3) Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

[3/7] Zofia Zborowska o chorobie w ciąży

Zdjęcie (4) Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

[4/7] Zofia Zborowska o chorobie w ciąży

Zdjęcie (5) Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

[5/7] Zofia Zborowska o chorobie w ciąży

Zdjęcie (6) Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

[6/7] Zofia Zborowska o chorobie w ciąży

Zdjęcie (7) Zosia Zborowska w ciąży usłyszała niepokojącą diagnozę. Zmaga się z chorobami, o których nie miała pojęcia: „Mam turbo farta, że pani doktor to odkryła”

[7/7] Zofia Zborowska jest w ciąży

Komentarze

 • Gość pisze:

  Po co ona wrzuca tak paskudne zdjęcia? Koszmar

 • Gość pisze:

  Ale po co o tym opowiadac choroby to yez bardzo osobista sprawa .

 • slawa pisze:

  wszystko na sprzedaz byle slawa byla. co za ludzie, a potem larum ze ludzie oceniaja. .

 • Gość pisze:

  Zofia to akurat książkowy przykład egotysty z ciekawymi naleciałościami egomanii

 • Gość pisze:

  Egotystka książkowy przykład

 • Gość pisze:

  Jakos mi jej nie żal.

 • Gość pisze:

  Mialam zdiagnozowana trombofilie wiele lat temu, wlasnie wczasie kiedy planowalam zajsc w ciaze, moj lekarz wtedy zalecil mi branie aspiryny codziennie przez 9 miesiecy ( aspiryna rozrzedza krew ) zaraz po urodzeniu dziecka i w czasie pologu podawali mi zastrzyki z heparyny. Wszystko zakonczylo sie dobrze , dziecko piekne , zdrowe. Dodam ze czesto dochodzi do poronienia w pierwszym trymestrze jezeli ta choroba nie jest zdiagnozowana . To badanie jest bardzo wazne i kazdy lekarz powinien je zalecic

×