Zosia Ślotała zaszalała u fryzjera. Po cięciu wygląda jak wyciągnięta z lat 70. Wendzikowska: „Też tak chcę”

Zofia Ślotała ma nową fryzurę

Zofia Ślotała ma nową fryzurę

Zofia Ślotała postanowiła odświeżyć swój wizerunek i wybrała się do fryzjera. Cięciem pochwaliła się na Instagramie. Znajome gwiazdy zachwycone. Jak wygląda stylistka?

Zosia Ślotała, jedna z najbardziej znanych stylistek w Polsce, a także specjalistka od wizażu i personal shoppingu, w sierpniu 2019 roku, po czterech latach znajomości, przyjęła oświadczyny Kamila Haidara. Ruszyły przygotowania do ślubu i wesela, o których sami zainteresowani nie mówili zbyt wiele.

Zosia i Kamil zalegalizowali swój związek we wrześniu ubiegłego roku w Łazienkach Królewskich. Następnie zaprosili gości na przyjęcie weselne do restauracji Belvedere. Panna młoda miała na sobie oryginalny kombinezon i szybko zyskała miano najbardziej fantazyjnie ubranej panny młodej roku. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, młodej parze towarzyszyło 20 osób, wśród których znalazła się bliska rodzina i przyjaciele.

Poprawiny z kolei odbyły się w stylu góralskim, czym młoda małżonka pochwaliła się w sieci. Od tamtego czasu minęło kilka miesięcy, a szczęśliwa mężatka postanowiła zaszaleć u fryzjera.

Zofia Ślotała pochwaliła się nową fryzurą. Jak wygląda?

Zosia Ślotała i Kamil Haidar doczekali się dwojga dzieci: Ranii Konstancji oraz synka, któremu dali na imię Leo. Potomstwo pary, pięknie wystylizowane, towarzyszyło rodzicom podczas ślubu.

Obecnie celebrytka zajmuje się projektowaniem ubranek i dodatków dla najmłodszych. Marka, którą stworzyła, stawia na eleganckie stroje, a przygotowane przez nią modele z powodzeniem sprawdzą się na uroczystościach typu chrzciny czy wesele. W kreacje zaopatrują się u niej osoby znane ze świata show-biznesu. Ceny ubrań są wysokie, ale na brak klientów Ślotała nie może narzekać.

Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, widzimy Zofię w nowej fryzurze. Postawiła na strzyżenie, nie zmieniając przy tym koloru.

She BANG! Czas na zmianę! Tym razem nie koloru ale cięcia! @da_midays jest najlepsza w blondzie i teraz… w grzywkach! Wracamy do lat 70tych! #Nowyrok #NowaJa – napisała.

Jej metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie na internautkach. Szczególnie ekscytują się znajome gwiazdy.

  • O matko pieknie! Też chcę taką – napisała Anna Wendzikowska.
  • Ślicznie – Anna Lewandowska.
  • Wow, ale super – Paulina Krupińska.

Nie brak komplementów pod postem Ślotały. Jak wam się podoba metamorfoza i look w stylu lat 70.?


Zosia Ślotała ma nową fryzurę

Zosia Ślotała ma nową fryzurę

Zosia Ślotała ma nową fryzurę - komentarze zaprzyjaźnionych gwiazd

Zosia Ślotała ma nową fryzurę - komentarze zaprzyjaźnionych gwiazd

Zosia Ślotała podbija Krupówki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Zosia Ślotała podbija Krupówki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×