Zofia Czerwińska przed samą śmiercią zmieniła testament! Wprowadziła istotne zmiany!

Zofia Czerwińska zmieniła testament

Zofia Czerwińska zmieniła testament przed śmiercią

Zofia Czerwińska przed samą śmiercią postanowiła wprowadzić zmiany do swojego testamentu. Aktorka zaktualizowała ostatnią wolę przed operacją, po której zmarła. Dlaczego podjęła takie kroki? Co zmieniło się w jej testamencie? 

Zofia Czerwińska zmarła 13 marca po operacji kręgosłupa. Aktorka odeszła w wieku 85 lat, pozostawiając fanów i najbliższych w wielkiej żałobie. Jej przyjaciele utrzymują, że przeczuwała własną śmierć – dlatego przed zabiegiem pożegnała się ze wszystkimi. Przed operacją miała także wprowadzić zmiany w swoim testamencie. Jak donosi Super Express, spotkała się z jednym z przyjaciół i poinformowała go, że musi nanieść poprawki. Złapała się bowiem na tym, że część jej spadkobierców już nie żyje.

Jak donosi informator tabloidu, gwiazda chciała przede wszystkim zadbać o 50-metrowe mieszkanie i pamiątki:

Wszyscy jesteśmy przekonani, że Zosia zapisała mieszkanie swojemu najlepszemu przyjacielowi Mariuszowi Szczygłowi. Przyjaźnili się ponad 20 lat i ona zawsze mogła na nim polegać. Wszystko na to wskazuje, że zapisała je podobnie jak swoje pamiątki na Dom Aktora Weterana w Skolimowie, z którym była bardzo związana 

Poruszona została również kwestia psa Czerwińskiej. Na początku mówiono, że zajmie się nim Beata Kawka, ale przyjaciółka aktorki zdementowała te plotki:

Była umowa, że zaopiekuję się nim, ale kiedy Zosia była w szpitalu, zarówno poprzednio, jak i teraz on był u sąsiadki i myślę, że chyba już u niej zostanie, ponieważ bardzo zżył się z tamtą rodziną. Raczej nie będę go zabierała do siebie, żeby mu zmieniać warunki – wyjawiła

Możliwe więc, że w testamencie znalazł się zapis, odpowiednio dysponujący psem zmarłej gwiazdy.

Poruszająca decyzja rodziny Zofii Czerwińskiej. Na jej pogrzebie wydarzy się coś niesamowitego

Już wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Tak wyglądało ostatnie spotkanie Zofii Czerwińskiej z najbliższymi. Aktorka zrobiła coś niespodziewanego


Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×