Zagranica upomniała się o Mikołaja Roznerskiego. Właśnie dostał rolę w telewizyjnym hicie. Jak to połączy z pracą w „M jak miłość”?

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski został gwiazdą zagranicznego serialu. Co z jego rolą w M jak Miłość? Czy Marcin zniknie z produkcji?

Mikołaj Roznerski jest popularnym aktorem młodego pokolenia. Odkąd pojawił się w M jak Miłość, z miejsca skradł serca widzów. Bohater przez niego grany stał się jedną z głównych postaci, a jego historię miłości do Izy śledzą miliony widzów. Para co chwilę przechodzi poważne kryzysy, a fani formatu z zapartym tchem obserwują, jak zostaną one rozwiązane. Nie wyobrażają sobie produkcji bez przystojniaka i jego pięknej partnerki, którą gra, także prywatnie związana z Mikołajem, Adriana Kalska.

Roznerski jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Często chwali się relacjami z planu zdjęciowego oraz fotkami z zacisza domowego. Niejednokrotnie jego posty wywołały lawinę komentarzy, szczególnie wśród pań.

Niedawno media obiegły wieści, że przystojniak z Polski został gwiazdą zagranicznego serialu. Co się stanie z Marcinem? Czy Roznerski zamierza opuścić M jak Miłość?

Mikołaj Roznerski w serialu Zniewolona. Kogo zagra?

Jak informują Super Seriale, okazuje się, że Roznerski został gwiazdą hitowego serialu Zniewolona. Gwiazdor M jak Miłość, gdzie wciela się w rolę Marcin Chodakowskiego, jest ważną postaci w ukraińskim hicie. Zagra w 4. sezonie historii o Katii.

Trzeci sezon Zniewolonej jest już emitowany na antenie ukraińskiej telewizji. Kwestią czasu jest, aż odcinki trafią do ramówki TVP2. Prawdopodobnie zobaczymy je na początku 2022 roku.

Mikołaj Roznerski zagra jedną z głównych ról w najmłodszym pokoleniu rodziny Katii, Aleksieja i Żadana. Na razie nie wiadomo dokładnie, kim dokładnie jest i jak ma na imię bohater, w którego postać wcieli się aktor. Nie wiadomo też, jak potoczą się jego losy w M jak miłość, i czy w ogóle rola w zagranicznym hicie będzie miała wpływ na jego wątek w serialu TVP.

Syn tytułowej „Zniewolonej” i jej ostatniego męża Żadana będzie nazywał się Janusz Jabłoniewski. Usynowi go książę Stefan Jabłoniewski, który wygra wojnę o piękną Katię. Syna Katii zagra jednak nie Mikołaj Riznerski, a Andrew Zhurawsky. Na ZDJĘCIU opublikowanym przez Roznerskiego na Instagramie widać, że bohaterowie grani przez obu aktorów będą ze sobą blisko – relacjonują SuperSeriale.

3. sezon Zniewolonej już w lutym 2022 w TVP2, a my z niecierpliwością czekamy na 4. z udziałem Roznerskiego.

Więcej bieżących informacji o serialach przeczytasz na łamach serwisu SuperSeriale.se.pl.


Mikołaj Roznerski w Zniewolonej

Mikołaj Roznerski w Zniewolonej

Mikołaj Roznerski w Zniewolonej

Mikołaj Roznerski w Zniewolonej

Mikołaj Roznerski w Zniewolonej

Mikołaj Roznerski w Zniewolonej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×