Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Znany aktor z serialu „Na dobre i na złe” zatrzymany za posiadanie narkotyków!

Marek Bukowski


Wczoraj wieczorem po godzinie 20. w Warszawie został zatrzymany znany aktor Marek B. Znaleziono w jego samochodzie marihuanę, a konkretnie aż 8 gram!

Pojawiają się podejrzenia, że to Dariusz K. zaczął współpracować z policją w zamian za złagodzenie kary, a aktor to bardzo dobry znajomy K.

We wtorek późnym wieczorem został zatrzymany przez funkcjonariuszy Marek B. W jego samochodzie znaleziono ok. 7 gramów marihuany. Mężczyzna został przesłuchany i postawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 3 – powiedział w rozmowie z Plejadą starszy aspirant Mariusz Mrozek, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Podczas interwencji policjantów Marek B. poinformował, że się źle czuje, więc zgodnie z procedurami został przewieziony do szpitala, gdzie poddano go niezbędnym badaniom. Lekarze wykluczyli przeciwwskazania do dalszego toku postępowania w jego sprawie. Marek B. został więc przesłuchany, postawiono mu zarzut i został zwolniony do domu – dodał.

Jest raczej pewne, że ktoś musiał na niego donieść, bo policja bez uprzedzenia zaczęła przeszukiwać samochód aktora, a wcześniej długo za nim jechała nieoznakowanym radiowozem.

Czy myślicie, że te dwie sprawy mają ze sobą coś wspólnego? Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Marek Bukowski

Fotografia: AKPAKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×