Znana mama pomaga Mai Bohosiewicz kompletować wyprawkę dla dziecka: „To chyba jednak przyjaźń”

Maja Bohosiewicz kompletuje wyprawkę dla dziecka

Zosia Ślotała pomaga Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz jest w ciąży. Odkąd dowiedziała się o tym, że będzie miała dziecko, postanowiła założyć bloga poradnikowego poświęconego macierzyństwu. Sama siebie nazywa Majką Polką, a jej wpisy na stronie często są dość kontrowersyjne. Aktorka postanowiła nie próżnować i już od teraz kompletuje swoją wyprawkę. Zdjęcia zakupów dla dziecka zdradzają, czy to będzie synek czy córeczka.

Zobacz: Maja Bohosiewicz już kompletuje wyprawkę dla dziecka. Będzie chłopiec, czy jednak dziewczynka?

Maja, dzieląc się na swoim Instagramie przemyśleniami podczas zakupów może liczyć na pomoc swoich bardziej doświadczonych w tej dziedzinie fanek, które chętnie dają jej rady. Okazuje się, że aktorka może liczyć nawet na swoje koleżanki z show biznesowego podwórka. Zosia Ślotała również podarowała jej mały prezent:

Dzięki dziewczyny, na szczęście dostałam już pełno ubranek od koleżanek z drugiej a nawet czwartej ręki od super xsmall new bornów aż kilku miesięcy. Wiec wybieram tylko to co aż błaga żeby kupić. U nas handel ubrankami miedzy koleżankami w prawo i w lewo. Nawet laktator dostałam po@miss_zi ? to chyba jednak przyjaźń ?

Spodziewaliście się, że łączą je aż takie zażyłe relacje? 🙂

Zosia Ślotała na otwarciu kwiaciarni Mai Bohosiewicz

Zosia Ślotała i Maja Bohosiewicz przyjaźnią się

Maja Bohosiewicz - goście programów śniadaniowych

Maja Bohosiewicz kompletuje wyprawkę dla dziecka 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×