Agnieszkę Kaczorowską i Łukasza Kadziewicza czekają zmiany w „Tańcu z gwiazdami”. Tancerka emocjonuje się na blogu

Zmiany w Tańcu z gwiazdami 4

Zmiany w Tańcu z gwiazdami 4

Zmiany przed półfinałem „Tańca z gwiazdami”

Niespodzianek w programie ciąg dalszy. W ostatnim odcinku Anna Cieślak i Rafał Maserak musieli zrezygnować z dalszego udziału ze względu na kontuzję aktorki. Ich miejsce zajęli Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Od razu odzyskali uznanie widzów gdyż otrzymali od nich immunitet. Program musiał opuścił za to Patryk Pniewski.

Zobacz: Szok! Ewelina Lisowska wraca do programu

Finał zbliża się wielkimi krokami. W Tańcu z gwiazdami pozostały już tylko cztery pary. Od początku największe emocje wzbudzają Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz. Plotkowało się już o ich romansie. Tancerkę posądzano także o rozbicie małżeństwa siatkarza.

Zobacz: Kaczorowska o romansie z Kadziewiczem

Na swoim blogu Agnieszka zdradziła sekrety kolejnego odcinka programu. Zapowiada się coś, czego jeszcze nie było. Każda para wykona aż trzy tańce. Jednym z nich będzie… pojedynek! Wszyscy zatańczą kawałek cha-chy, po czym zostaną porównani przez jurorów.

Uwaga, zdradzam Wam, że po raz pierwszy w tym programie odbędzie się taneczny pojedynek. Każda para będzie musiała zaprezentować krótki kawałek Cha-chy i zostaniemy bezpośrednio porównani. Szykują się ogromne emocje! – napisała na blogu Agnieszka

Walka o finał będzie zacięta do samego końca. Czy Kaczorowska i Kadziewicz wyjdą z niej zwycięsko?

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz

Agnieszka Kaczorowska z mamą i bratem w

Agnieszka Kaczorowska z mamą i bratem w „Hell’s Kitchen”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×