Zmiany w obsadzie „TzG”. Po 8 latach z programem pożegnała się jedna z najważniejszych postaci. Już wybrano następcę

Taniec z gwiazdami - kto żegna się z show

Taniec z gwiazdami - kto żegna się z show

Zmiany w obsadzie Tańca z Gwiazdami. Po 8 latach z programem pożegnała się jedna z najważniejszych osób. Już wiadomo, kto pojawi się w jej miejsce.

Taniec z Gwiazdami to show, które ma stałe grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną edycję. Kilkanaście pierwszych sezonów emitowanych było w TVN, później po krótkiej przerwie program powrócił, ale już na antenie Polsatu. Cały czas nie brakuje bowiem gwiazd, które chcą zdobyć Kryształową Kulę.

Po rocznej przerwie format ponownie wraca na antenę, a fani już nie mogą się doczekać momentu, kiedy zobaczą gwiazdy na parkiecie. Polsat od kilku tygodni ujawnia nazwiska kolejnych uczestników 13. edycji programu. Ta pojawi się już w jesiennej ramówce. Jedną z nich jest Krzysztof Rutkowski, który całe honorarium chce przekazać na cele charytatywne. Zatańczą także Maja Włoszczowska, Ilona Krawczyńska, Jacek Jelonek, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek, Łukasz Płoszajski, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin i Jamala.

Jednak w show szykują się zmiany. Może nie tak spektakularne i widoczne, jak wymiana jurorów, ale z pewnością będą dosyć widoczne.

Zmiany w obsadzie Tańca z Gwiazdami. Kto pożegnał format po 8 latach?

Malwina Wędzikowska, bo o niej mowa, to znana kostiumografka i stylistka. W 2014 roku tuż po tym, jak ogłoszono, że Polsat będzie realizować kolejne edycje Tańca z Gwiazdami, to właśnie jej zaproponowano objęcie stanowiska osoby, zajmującej się strojami tancerzy i gwiazd. W studiu na warszawskim Wawrze spędziła w ciągu ostatnich 8 lat bardzo czasu. Przez 12 edycji programu dbała o to, żeby uczestnicy wyglądali nienagannie, a ich stylizacje pasowały do choreografii. Przyszedł jednak czas na zmiany. Nie zobaczymy jej prac w show.

WP Malwina Wędzikowska opowiadała, jak wyglądały kulisy jej pożegnania z produkcją.

Swoją pracę traktuję jak misję. Tworzę z pasją i stawiam na rozwój. Żeby zachować świeżość i progres, każda misja w pewnym momencie musi dobiec końca. Aby zacząć nowe, muszę zamknąć stare, a mam aktualnie przed sobą mój najważniejszy życiowy projekt… ale o tym wkrótce – mówiła.

Wyznała też, co pomogło jej podjąć decyzję o rozstaniu z show:

Ponieważ propozycja mojego udziału w tym sezonie przyszła bardzo późno, bo w czerwcu, kiedy byłam na urlopie, produkcja w pewnym sensie pomogła mi podjąć decyzję, że już czas na zmianę. Nie żegnam się, mówię „do zobaczenia” – powiedziała.

Uchyliła też nieco rąbka tajemnicy, jak wyglądała jej praca:

Przez 8 lat pracy stworzyłam ponad 5000 kostiumów, które są ponadczasowe. Zawsze byłam pod telefonem. 65 miesięcy swojego życia spędziłam z głową w projektach kostiumów do tańca, w studiu, w przeróżnych szwalniach rozsypanych po całej Polsce , w hurtowniach tkanin, hafciarniach, drukarniach. Pamiętam każde wzruszenie gwiazdy na parkiecie i każdą nieprzespaną noc, kiedy nie wszystko szło jak powinno i trzeba było zakasać rękawy i usiąść z podwykonawcą do maszyny, żeby zdążyć na poranne próby w kostiumach.

Dodała także, że wiele zawdzięcza programowi:

Jestem ogromnie wdzięczna za to doświadczenie. Ten projekt ukształtował mnie jako człowieka, wzmocnił mnie i nauczył dbania o siebie, ponieważ w programie kompletnie nie było na to czasu. Jestem poruszona, gdy myślę o tym jakie zaufanie dostałam od stacji Polsat, pani dyrektor Niny Terentiew i reżyser Agaty Lipnickiej, która nigdy nie straciła do mnie cierpliwości i pozwoliła mi robić ten projekt po swojemu.

W 13. edycji Tańca z Gwiazdami zastąpi ją Stefano Terrazzino. Tancerz jest krawcem z wykształcenia, a moda, to jego pasja, więc można być spokojnym, że świetnie sprawdzi się jako kostiumograf programu, którego był gwiazdą przez wiele sezonów.

Co sądzicie o takim posunięciu produkcji?


Malwina Wędzikowska - premiera marki Julii Wieniawy

Malwina Wędzikowska - premiera marki Julii Wieniawy

Malwina Wędzikowska - premiera marki Julii Wieniawy

Malwina Wędzikowska - premiera marki Julii Wieniawy

Malwina Wędzikowska - spotkanie z twórcami programu Project Cupid

Malwina Wędzikowska - spotkanie z twórcami programu Project Cupid

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×