Szukaj

Zmiany w obsadzie spektaklu “Pozytywni”. Gościnnie w sztuce wystąpi gwiazda “Na Wspólnej”

Grażyna Wolszczak wystąpi gościnnie w sztuce “Pozytywni”

Temat wirusa HIV/AIDS wciąż powoduje wiele kontrowersji.  Od 7 lat w Polsce działa inicjatywa Projekt Test, która wspiera profilaktykę HIV/AIDS, walczy z tabu związanym z zakażeniem HIV i zachęca do robienia testów na obecność tego wirusa w organizmie. W akcję zaangażowało się sporo polskich gwiazd, między innymi: Michał Piróg, Ada Fijał, Michał Baryza czy też Marta Wierzbicka.

W minionym roku dodatkową platformą dla kampanii Projekt Test stało się przedstawienie „Pozytywni”, które od 30 listopada można zobaczyć w Teatrze Imka.

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas” – mówi reżyser, Krzysztof Czeczot.

W sztuce występuję Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat. Okazuje się, że w sztuce już niebawem nadejdą niemałe zmiany. Jak udało się dowiedzieć JastrzabPost do obsady dołączy Grażyna Wolszczak! Aktorka wystąpi gościnnie i w intrygujący sposób odegra rolę Ewy – pięknej i wybitnej psychoterapeutki, której życie jest pełne zaskakujących zwrotów akcji. Do tej pory w tej roli występowała Magdalena Boczarska.

Zapowiada się ciekawie 🙂 Widzieliście już sztukę Pozytywni? Jesteście ciekawi, jak Grażyna Wolszczak poradzi sobie w roli psychoterapeutki?

Zobacz także: Michał Piróg z pomalowanymi ustami wspiera akcję Projekt Test

Grażyna Wolszczak dołączyła do obsady spektaklu "Pozytywni"

Grażyna Wolszczak dołączyła do obsady spektaklu “Pozytywni”

Grażyna Wolszczak dołączyła do obsady spektaklu "Pozytywni"

Grażyna Wolszczak dołączyła do obsady spektaklu “Pozytywni”


Czy chodzisz do teatru?

×