Zmarła wieloletnia partnerka Samanthy Fox. Spędziły ze sobą aż 16 lat

Partnerka Samanthy Fox zmarła na raka

Samantha Fox, gwiazda lat 80., była w związku z Myrą Stratton od 16 lat. Dziś piosenkarka na swoim kanale na Facebooku poinformowała fanów o śmierci swojej partnerki. Zamieściła wpis, w którym informuje:

Z przykrością ogłaszamy, że odeszła Myra Stratton. Myra przez ostatnie 16 lat była menadżerką i partnerką Samanthy. Przez ostatnie dwa lata dzielnie walczyła z nowotworem. Walkę przegrała w niedzielę wieczorem. Samantha bardzo prosi o uszanowanie prywatności w tych  trudnych dla niej chwilach

Samantha wielokrotnie podkreślała, że Myra jest partnerką jej życia, kiedy pytano ją o związek.  Pomimo tego, że wcześniej bywała w związkach z mężczyznami, to wyznała, że kobiety jej się podobają odkąd skończyła 12 lat. W jednym z wywiadów dla „News of the World” o Myrze powiedziała:

Chociaż sypiałam z wieloma kobietami, w żadnej z nich się nie zakochałam, dopóki nie spotkałam Myry. Jeśli chodzi o uczucia, Myra dała mi o wiele więcej niż wszyscy mężczyźni. Im jestem starsza, tym więcej czegoś takiego potrzebuję.

Myra Stratton zmarła w niedzielę wieczorem.

Zobacz: Lesbijski pocałunek Ani Rusowicz i Natalii Przybysz

Myra Stratton

Sceen z Facebooka Samanthy Fox: Myra Stratton

Samantha Fox

Samantha Fox, screen z teledysku: Touch Me


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×