Szukaj

Nie żyje Lee Radziwiłł, żona polskiego księcia i siostra legendarnej Jackie Kennedy

Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

Nie żyje Lee Radziwiłł. Siostra Jackie Kennedy, byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych i polskiego księcia Stanisława Albrechta Radziwiłła zmarła w wieku 85 lat w Nowym Jorku. Jakie były przyczyny śmierci? Co się stało?

Smutny dzień dla wszystkich, którzy śledzą losy Pierwszych Rodzin i ich najbliższych. Lee Radziwiłł, siostra byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, Jackie Kennedy i żona polskiego księcia, Stanisława Albrechta Radziwiłła nie żyje. Zmarła w wieku 85 lat w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. O jej śmierci donoszą amerykańskie media, jednak szczegóły ani przyczyny jej śmierci nie zostały jeszcze udostępnione do wiadomości publicznej. Nie przeprowadzono również autopsji.

Radziwiłł była siostrą Jackie Kennedy i byłą małżonką polskiego arystokraty, Stanisława Radziwiłła, z którym pozostawała w związku małżeńskim przez ponad 15 lat. Nie wiadomo jednak dlaczego para się rozwiodła, ale nie było to jej pierwsze publiczne i burzliwe rozstanie. Poprzednie małżeństwo Lee trwało 6 lat, a jej trzecim, ostatnim mężem, został Herbert Ross.

Była ikoną stylu i mody. Próbowała sił w aktorstwie, później jako projektantka wnętrz, jednak swoje miejsce i powołanie znalazła dopiero w dziale PR marki Armani, z którą współpracowała przez wiele, wiele lat. Określano ją nawet mianem muzy, a swoimi stylizacjami zachwycała przy każdym publicznym wystąpieniu.

 

Matka księżnej Camilli nie żyje. Walczyła z potworną chorobą

Zmarł znany gitarzysta! Alex Brown nie żyje!

Nie żyje znana polska dziennikarka. Zmarła po długiej chorobie


Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

×