Szukaj

Nie żyje Lee Radziwiłł, żona polskiego księcia i siostra legendarnej Jackie Kennedy

Lee Radziwiłł nie żyje

Lee Radziwiłł nie żyje

Nie żyje Lee Radziwiłł. Siostra Jackie Kennedy, byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych i polskiego księcia Stanisława Albrechta Radziwiłła zmarła w wieku 85 lat w Nowym Jorku. Jakie były przyczyny śmierci? Co się stało?

Smutny dzień dla wszystkich, którzy śledzą losy Pierwszych Rodzin i ich najbliższych. Lee Radziwiłł, siostra byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, Jackie Kennedy i żona polskiego księcia, Stanisława Albrechta Radziwiłła nie żyje. Zmarła w wieku 85 lat w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. O jej śmierci donoszą amerykańskie media, jednak szczegóły ani przyczyny jej śmierci nie zostały jeszcze udostępnione do wiadomości publicznej. Nie przeprowadzono również autopsji.

Radziwiłł była siostrą Jackie Kennedy i byłą małżonką polskiego arystokraty, Stanisława Radziwiłła, z którym pozostawała w związku małżeńskim przez ponad 15 lat. Nie wiadomo jednak dlaczego para się rozwiodła, ale nie było to jej pierwsze publiczne i burzliwe rozstanie. Poprzednie małżeństwo Lee trwało 6 lat, a jej trzecim, ostatnim mężem, został Herbert Ross.

Była ikoną stylu i mody. Próbowała sił w aktorstwie, później jako projektantka wnętrz, jednak swoje miejsce i powołanie znalazła dopiero w dziale PR marki Armani, z którą współpracowała przez wiele, wiele lat. Określano ją nawet mianem muzy, a swoimi stylizacjami zachwycała przy każdym publicznym wystąpieniu.

 

Matka księżnej Camilli nie żyje. Walczyła z potworną chorobą

Zmarł znany gitarzysta! Alex Brown nie żyje!

Nie żyje znana polska dziennikarka. Zmarła po długiej chorobie


Badasz się regularnie?

×