Gwiazda TVN24 pogrążona w żałobie. Gdyby nie nekrolog, który ukazał się w sieci, nikt nie dowiedziałby się o jego rodzinnej tragedii

Gwiazda TVN24

Gwiazda TVN24

Konrad Piasecki, dziennikarz TVN, przeżywa osobistą tragedię. Media obiegł nekrolog informujący o śmierci bliskiej mu osoby. Przez długi czas ukrywał rodzinną tragedię.

Konrad Piasecki urodził się 1 listopada 1970 roku w Warszawie. To dziennikarz telewizyjny i radiowy, który od lat związany jest z TVN24. Po tym, jak ukończył liceum, rozpoczął studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Ostatecznie podjął decyzję o przerwaniu nauki i skupił się na pracy zawodowej. W latach 1992-1994 był reportem Radia Kolor, skąd przeniósł się do RMF FM. Był reporterem politycznym i prowadził Kontrwywiad RMF FM. Dwa lata później związał się z Polsatem. Na antenie stacji, w parze z Tomaszem Skorym, prowadził Polityczne Graffiti. Później robił to na zmianę z Dorotą Gawryluk. Na tę chwilę doczekał się własnego programu na antenie TVN24 – Rozmowa Piaseckiego, ale widzowie mogą kojarzyć go również z formatu Kawa na ławę. Na swoim koncie ma tytuł Dziennikarza Roku 2015.

Piasecki rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Dopiero teraz media obiegła wieść o tym, że pożegnał bliskiego członka rodziny.

Zmarł ojciec Konrada Piaseckiego

Konrad bardzo rzadko udziela wywiadów, dlatego też niewiele wiadomo o tym, jak wygląda jego życie prywatne. Nie mniej jednak zdarzają mu się chwile szczerości. W ubiegłym roku w specjalnym programie stworzonym z okazji 20-lecia TVN24 odpowiadał na pytania fanów, którzy byli zainteresowani tym, jak wyglądały najtrudniejsze momenty jego pracy. W odpowiedzi zdradził, że kilkukrotnie musiał stawić czoła rodzinnym problemom.

Przeżyłem chorobę rodziców, śmierć mamy, będąc niemalże na antenie TVN24, mając z tyłu głowy, że coś takiego się rozgrywa wokół niej. To były chyba najtrudniejsze chwile w mojej pracy – powiedział.

Niestety to nie koniec przykrych wiadomości w życiu dziennikarza. Media właśnie obiegła wieść, że zmarł jego ojciec. Na łamach Gazety Wyborczej ukazał się nekrolog, w którym koledzy oraz gwiazdy składają mu najszczersze kondolencje.

Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty.

Konradzie, jesteśmy z Tobą

Przyjaciele z TVN24 i Faktów TVN.

To godne podziwu, że nawet w obliczu rodzinnej tragedii, Konrad profesjonalnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Z pewnością niewielu osobom udałoby się opanować przed kamerami emocje.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaNie żyje ojciec Konrada Piaseckiego

Nie żyje ojciec Konrada Piaseckiego

Konrad Piasecki

Konrad Piasecki

Konrad Piasecki

Konrad Piasecki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×