Nie żyje gwiazda „Złotopolskich”. Słynny aktor przegrał walkę z rakiem

Złotopolscy, Andrzej Brzeski nie żyje

Złotopolscy, Andrzej Brzeski nie żyje

Andrzej Brzeski nie żyje

Andrzej Brzeski nie żyje. Aktor znany z licznych ról serialowych zmarł w piątek 29 czerwca w Warszawie przegrywając walkę z chorobą nowotworową. Publiczność pokochała go m.in. za rolę Mieczysława Dąbka w serialu Złotopolscy. 

Informację o śmierci aktora podał na swoim profilu na Facebooku Piotr Bakal, który prosił o udostępnianie tej informacji dalej.

Z ogromnym żalem informuję, że dziś w nocy, tj. 29 czerwca 2018 r. w wyniku choroby nowotworowej zmarł ANDRZEJ BRZESKI, jeden z wybitnych polskich poetów piosenki, związany z festiwalem OPPA od jego powstania. Uprzejmie proszę o udostępnianie tej smutnej wiadomości. O dacie i miejscu pogrzebu zawiadomię niebawem.

Miał 68 lat.

Z ogromnym żalem informuję, że dziś w nocy, tj. 29 czerwca 2018 r. w wyniku choroby nowotworowej zmarł ANDRZEJ BRZESKI,…

Opublikowany przez Piotr Bakal Piątek, 29 czerwca 2018

Kim był Andrzej Brzeski?

Biografia mężczyzny jest niezwykle bogata. Nie brakuje tam ról w filmach czy serialach. Pojawił się m.in. Wielkim Tygodniu Andrzeja Wajdy, czy też w serialach takich jak Złotopolscy, Prawo Agaty, Przyjaciółki, Niania czy Lokatorzy. 

Kolejną pasją Brzeskiego była także muzyka. Pisał zarówno dla siebie jak i dla innych wykonawców w tym m.in. dla Edyty Geppert, Maryli Rodowicz oraz Krystyny Tkacz.

Nie żyje Irena Szewińska. Wybitna polska lekkoatletka przegrała walkę z chorobą

Miliony nastolatek w żałobie. 20-letni aktor znaleziony martwy na odwyku

Śliczna 20-letnia gwiazda popełniła samobójstwo. Zginęła na oczach publiczności


Andrzej Brzeski nie żyje

Andrzej Brzeski nie żyje

Andrzej Brzeski nie żyje

Andrzej Brzeski nie żyje

Andrzej Brzeski

Andrzej Brzeski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×