Szukaj

Złote Globy 2021: Jodie Foster z żoną skradły show! Cały świat zobaczył ich soczystego całusa [WIDEO]

Jodie Foster

Jodie Foster

Złote Globy 2021. Jodie Foster, odbierając nagrodę, połączyła się z widzami z domowego zacisza. Ubrana w piżamę, w towarzystwie psa i partnerki, podziękowała za wyróżnienie. Nie obyło się bez romantycznej sceny, która świadczy o ogromnej miłości, jaka łączy gwiazdę i jej żonę.

Złote Globy 2021 za nami. Po raz pierwszy w historii gala odbyła się w dwóch miejscach – w Nowym Jorku i Beverly Hills. Niektóre gwizdy osobiście stawiły się na czerwonym dywanie, by zaprezentować przygotowane na wyjątkowy wieczór kreacje, inne zaś pozostały w domach.

Złote Globy 2021: Jodie Foster całuje żonę

Jodie Foster jest jedną z tych aktorek, które w czasie pandemii wolą minimalizować ryzyko zakażenia się koronawirusem. W tym celu z gospodarzami Złotych Globów 2021 połączyła się za pomocą komunikatora wideo.

Ubrana w piżamę aktorka ze swojego salonu podziękowała za nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie The Mauritanian (wcieliła się w postać prawniczki, której mąż został uwięziony w Guantanamo).

W trakcie łączenia online Foster wygłosiła krótkie przemówienie. 58-latka podziękowała osobom, którym zawdzięcza swój sukces. Nie zapomniała wspomnieć o swojej ukochanej drużynie sportowej (Green Bay Packers), ale nie to było największą sensacją wieczoru.

Foster w historycznym momencie towarzyszyła żona, była partnerka Ellen DeGeneres, Alexandra Hedison. Wspierała gwiazdę kina, gdy ta ze wzruszeniem w oczach dziękowała jej za wsparcie:

Kocham moją żonę. Dziękuję, Alex! – powiedziała Jodie.

Para pobrała się w 2014 roku. Poniżej możecie zobaczyć moment, o którym dziś rozpisują się media na całym świecie.

 


Złote Globy 2021: Jodie Foster całuje żonę

Złote Globy 2021: Jodie Foster całuje żonę

Jodie Foster z żoną - Złote Globy 2021

Jodie Foster z żoną - Złote Globy 2021

Jodie Foster z żoną

Jodie Foster z żoną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×