Szukaj

Arcydzieło! Oto najpiękniejsze zdjęcie ze Złotych Globów 2019! Irina Shayk i Bradley Cooper nawet nie wiedzieli, że są na celowniku!

Złtoe Globy 2019 najpiękniejsze zdjęcie

Najlepsze zdjęcie ze Złotych Globów 2019

7 stycznia odbyła się 76. gala rozdania Złotych Globów. Plejada gwiazd pozowała na ściance, po czym większość z nich dumnie odebrała swoje statuetki. Jedną z triumfatorek była Lady Gaga, która jest bohaterką przeuroczego zdjęcia z imprezy! Obok niej Irina Shayk poprawiająca muszkę Bradleyowi Cooperowi!

Wielka gala rozdania Złotych Globów za nami. Jak co roku wydarzenie przyciągnęło największe postaci światowego show-biznesu. Wśród gości znaleźli się m.in Heidi Klum, Julianne Moore, Emma Stone, czy Charlize Theron. Lista nagrodzonych jest naprawdę długa. Statuetkę otrzymała chociażby Lady Gaga za piosenkę Shallow nagraną do filmu Narodziny gwiazdy. Wielkim zwycięzcą okazał się Green Book – nagrodzony aż trzema statuetkami: Najlepszy Film, Najlepszy Scenariusz oraz Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Mahershala Ali).

Jak można było się spodziewać, do sieci trafiają nie tylko piękne zdjęcia ze ścianki, zza kulis takich imprez, ale i te uwieczniające gwiazdy bawiące się podczas ceremonii. Jedno z nich jest wyjątkowo urocze i według licznych zagranicznych portali, show-biznes zapamięta je na długie lata.

Na Instagramie magazynu People pojawiło się zdjęcie, które ekstremalnie rozczuliło Internautów. Na fotografii uchwycono Lady Gagę, Bradley’a Coopera i Irinę Shayk – zaledwie na kilka chwil przed ogłoszeniem wyników w kategorii Najlepszy Aktor. I choć Gaga bez wątpienia przyciągała tego wieczoru wzrok, gwiazdą zdjęcia była Irina. Modelka pieszczotliwym gestem poprawiła muszkę swojego ukochanego, zupełnie nieświadoma tego, że ktoś ją fotografuje. Para zwykle nie pozwala sobie na takie czułości publicznie, nic więc dziwnego, że uchwyceni w tak intymnym momencie podbili serca fanów.

Arcydzieło!

Złote Globy 2019. Gwiazdy olśniły swoimi kreacjami na czerwonym dywanie: Lady Gaga, Penelope Cruz, Irina Shayk, Bradley Cooper

Złote Globy 2019: Półnaga Irina Shayk w najodważniejszej kreacji wieczoru! Jej suknia nie zostawiała wiele pola dla wyobraźni

Córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera powala urodą! Odebrało nam mowę!


Co wolisz: Złote Globy czy Oscary?

×