Złote Globy 2018: Prowadzący ZMIAŻDŻYŁ Harveya Weinsteina w mowie otwierającej galę! Było naprawdę ostro!

Seth Meyers mowa otwierająca Złote Globy

Seth Meyers mowa otwierająca Złote Globy

Złote Globy 2018: Seth Meyers nawiązał do skandalu z molestowaniem

Rok 2017 był bez wątpienia jednym z najgorszych w życiu Harveya Weinsteina – hollywoodzki gigant, który ma na koncie kilkadziesiąt nagród, w tym również Oscarów, został zdemaskowany jako gwałciciel i przestępca seksualny. Kobiety, którym przed laty i przez lata robił krzywdę wreszcie zdecydowały się powiedzieć o tym głośno, a szokujące rewelacje jakie zalały media pociągnęły za sobą lawinę, której nikt się nie spodziewał. Pośród gwiazd oskarżonych o gwałt lub molestowanie seksualne, dla których kariera w show-biznesie skończyła się wraz z 2017 rokiem znalazł się również Kevin Spacey czy Terry Richardson, a to jedynie czubek góry lodowej i listy oskarżonych o przemoc seksualną wobec kobiet.

Zobacz: Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

To właśnie dlatego na tegorocznych Złotych Globach 2018 czerwony dywan zalała powódź czerni – największe sławy ze światowej branży rozrywkowej zawiązały inicjatywę TimesUp i zapowiedziały walkę z dyskryminacją, wykorzystywaniem, molestowaniem i poniżaniem kobiet. Również prowadzący galę Seth Meyers postanowił w swojej mowie otwierającej Złote Globy nawiązać do wydarzeń, które doprowadziły do największego od dekad skandalu w show-biznesie.

Meyers rozpoczął swoją mowę słowami, które na pewno przejdą do historii:

Dobry wieczór, panie i ocalali panowie. Jest 2018 rok. Marihuana jest nareszcie dozwolona, a molestowanie seksualne nareszcie nie – powiedział, wywołując gromkie oklaski na sali

W jego przemowie nie zabrakło żartobliwych zwrotów – „po raz pierwszy od trzech miesięcy usłyszenie własnego nazwiska nie będzie wpędzało mężczyzn w panikę” – ale pomiędzy wersami nie dało się nie usłyszeć jak nawiązuje do Weinsteina, Kevina, Woody’ego Allena, a nawet Donalda Trumpa! 

Meyers był bezlitosny i w swojej trwającej 12 minut przemowie nie zostawił suchej nitki na tych, którzy wstrząsnęli Hollywood swoimi występkami.

Całą przemowę możecie obejrzeć poniżej!

Zobacz: Kolejne szokujące doniesienia z Hollywood! Harvey Weinstein w przerażający sposób mścił się na swoich ofiarach!

https://jastrzabpost.pl/newsy/zlote-globy-2018-gwiazdy-przeciw-molestowaniu-timesup_619116.html

Zobacz: Ale WPADKA! Tylko JEDNA gwiazda wyłamała się stylizacją na Złotych Globach 2018! Ubrała się na czerwono i odsłoniła prawie wszystko!


Seth Meyers skrytykował Harveya Weinsteina

Seth Meyers skrytykował Harveya Weinsteina

Georgina Chapman i Harvey Weinstein

Georgina Chapman i Harvey Weinstein

Georgina Chapman i Harvey Weinstein

Georgina Chapman i Harvey Weinstein

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×