Złota Piłka 2021. Synowie Messiego skradli show. Ubrani tak jak ojciec strzelali słodkie miny do kamery. To trzeba zobaczyć

Lionel Messi - Złota Piłka 2021

Złota Piłka 2021 powędrowała do Lionela Messiego, ale okazało się, że to nie on był największą gwiazdą gali, a jego synowie. Słodkie chłopaki skradły tacie show.

Złota Piłka 2021. Lionel Messi po raz siódmy zdobył trofeum. Argentyńczyk zdecydowanie śrubuje rekord. Mimo słabego początku w barwach Paris Saint-Germain udało mu się wygrać plebiscyt France Football. Otrzymał najwięcej głosów od dziennikarzy z całego świata, kapitanów i selekcjonerów wszystkich reprezentacji. Wyprzedził Roberta Lewandowskiego oraz Jorginho, potwierdzając tym samym krążące od jakiegoś czasu plotki, że to on właśnie zgarnie tytuł.

Po tym sukcesie umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji wszech czasów. Na pewno zadowolony z tego nie jest Cristiano Ronaldo. Chociaż gwiazdor Manchesteru United to fenomen, to w swoim wieku i przy pięciu dotychczasowych statuetkach już nie da rady nawet dorównać Messiemu.

Gospodarze imprezy uczcili sukces Messiego, oświetlając specjalnie dla niego Wieżę Eiffla.

Nie brakowało wzruszeń. Na widowni byli rodzice Argentyńczyka, a także jego żona z synami. To właśnie chłopcy skradli całe show.

Złota Piłka 2021. Synowie Messiego kradną show

Leo Messi pożegnał się z Barceloną, której poświęcił większość swojej sportowej kariery i przeprowadził się z rodziną do Paryża. Piłkarz od 2009 roku jest związany z Antonellą Roccuzo. Zakochani doczekali się trzech synów – dziewięcioletniego Thiago, sześcioletniego Mateo i trzyletniego Ciro.

Chłopcy z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że ich tato jest znanym piłkarzem, ale czy do końca wiedzą, że już za życia stał się legendą? Jedno jest pewne, skradli Messiemu show podczas gali w Paryżu. Wystylizowani jak Lionel przyciągali uwagę zebranych.

Kiedy Luis Suarez, prywatnie przyjaciel Leo, wręczał mu Złotą Piłkę, nie urywali swojej radości. Dostrzegli to też internauci, którzy masowo pokazują ujęcia chłopców w sieci.

Komplementom nie ma końca, a wiele z nich płynie w kierunku pięknej Antonelli.


Lionel Messsi z rodziną - Złota Piłka 2021

Lionel Messsi z rodziną - Złota Piłka 2021

Lionel Messsi z rodziną - Złota Piłka 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×