TVP zbiera baty za występ Zenka Martyniuka na koncercie walentynkowym. „Wstyd jak nie wiem”

Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Zenon Martyniuk został skrytykowany za swój występ podczas Walentynkowego Koncertu Życzeń nagranego przez TVP w Teatrze Wielkim w Łodzi. Jakie padają komentarze?

Z okazji Święta Zakochanych TVP zorganizowała wyjątkowy koncert w Teatrze Wielkim w Łodzi. Podczas Walentynkowego Koncertu Życzeń gwiazdy zaśpiewały najpiękniejsze przeboje o miłości. Organizatorzy zadbali o to, aby trafić w gusta swojej publiczności. Na scenie zaprezentowali się: Halina Frąckowiak, Eleni, Cleo, Filip Lato, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed i Marek Kaliszuk.  Nie mogło zabraknąć gwiazd disco poloRadek Liszewski, zespoły Masters i Power Play zaśpiewały swoje utwory. Największe emocje jednak wzbudził Zenon Martyniuk. Jego występ jest szeroko komentowany. Wszystko opisała łódzka Gazeta Wyborcza.

Zenon Martyniuk w ogniu krytyki za Walentynkowy Koncert Życzeń

Zenon Martyniuk to niekwestionowany król polskiej muzyki rozrywkowej. Ma na swoim koncie ponad 100 utworów, a zdecydowana większość z nich to przeboje, przy których bawią się całe pokolenia. Nastolatki za nim szaleją, starsze panie pamiętają z młodości, dzieci tańczą do jego największych utworów i nie ma w Polsce nikogo, kto nie znałby jego nazwiska, a jego Oczy zielone, czy Spadającą gwiazdę jest w stanie zanucić naprawdę wielu.

Mimo że w życiu osobistym ubiegły rok dał mu nieźle w kość, a to za sprawą wybryków jego jedynaka, Daniela, to zawodowo nie może narzekać. Jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej i prezes Jacek Kurski nie wyobraża sobie koncertów organizowanych przez TVP bez muzyka.

Martyniuk właśnie zagrał koncert z okazji walentynek, a w sieci rozpętała się burza. Zaczęło się od tego, że faktem nagrania Walentynkowego Koncertu Życzeń w Teatrze Wielkim pochwalił się na Facebooku lokalny oddział TVP. Pod postem zaroiło się od komentarzy. Dominowa krytyka. Internauci piszą, że to nie przystoi, żeby wykonawca disco polo grał w Teatrze Wielkim.

To jest jakiś żart – gdzie jest sztuka adekwatna do miejsca jakim jest Teatr Wielki? Tam byłem na Strasznym Dworze, ale strasznego koncertu nie zniosę. Jako muzyk z łódzkiego środowiska jest mi trochę wstyd, z całym szacunkiem dla Pana Zenka i jego twórczości -grzmi jeden z komentujących.

Natomiast jeden z pracowników Teatru dodał anonimowo w rozmowie z Gazetą Wyborczą:

Wstyd jak nie wiem. Mogli chociaż nie używać nazwy „Teatr Wielki”.

Redakcja Pudelka poprosiła o komentarz dyrektora teatru Dariusza Stachurę.

Nie wiedzieliśmy, kto wystąpi. Scenariusz pisze dla nas COVID. Zawsze wynajmowaliśmy scenę kabaretom i organizatorom spektakli komediowych, a w pandemii wyjątkowo muszę myśleć o artystach – skomentował.

Teatr Wielki w Łodzi opublikował także oświadczenie, w którym potwierdzono, że za dobór artystów odpowiadała Telewizja Polska, a scenę można wynająć, jak każdą tego typu placówkę w kraju.


Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Zenek Martyniuk - koncert walentynkowy

Komentarze

 • Jacek pisze:

  To że Martyniuk musi być w każdym koncercie to wina kogoś kto go zaprasza.Mnie ta muzyka podoba się bo można przy niej poskakać a jest coś takiego jak pilot i możliwość przełączenia jeśli nie odpowiada.

 • Gość pisze:

  A Liszewski mogl wystapic ,tylko nie Martyniuk?

 • Gość pisze:

  A Żebyś i tak za tą chwilę wycia zainkasował tyle co większy nas przez rok nie zarobi i ma wszystko w d…e

 • Gość pisze:

  Jesteście chamscy !!!

 • GośćGość pisze:

  O wsi tyle gadacie ,jedźcie i zobaczcie jak wyglądają domy ludzi ze wsi ,jakimi jeżdżą samochodami ,zapytajcie jakie studia pokończyli , tam mieszka masą mądrych ludzi, większość z tycz co piszą te bzdury o t.z. wieśniakach nie dorasta im do pięt a muzyki każdy słucha jaką lubi. Jesteście biedakami dla tych ludzi ze wsi.

 • Gość pisze:

  Za dużo już tej jego niby sławy…ciagle Zenek i Zenek…i te oczy …nie mogę już tego słuchać…🥰

 • gość pisze:

  Mam mdłosci na temat Zenka

 • Gość pisze:

  Trzeba Kurskiego wywalić

 • babcia Tekla pisze:

  Jeśli żona Zenka kupiła już nowe buty w NJ i ją w nich pokażą w Teatrze Wielkim, to szafa gra a Zenek śpiewa!

 • Gość pisze:

  Co za dużo to nie zdrowo ! Mam dość jego głosu!!!

 • Aleksander48Gość pisze:

  w czasie wojny wymordowano większość inteligencji najeżdżcy gwałcili polskie kobiety ot i pokłosie tego mamy prawie co dzień koncerty disco-polo powtarzane w różnych programach TVP i rosyjskie seriale istare amerykańskie filmy dobrze że istnieją książki kabarety też przepełnione dziwnymi postaciami nie wiadomo śmiać sie czy płakać może Ci panowie powinni pomyśleć o zmianie tematu wieje już nudą a kiedyś było trochę kultury i sztuki ciekawe czemu nie powtarza się polskich dzieł sztuki???przecież jest sie czym pochwalić ale cóż jaki prezes taka telewizja

 • Żenada pisze:

  Ale buractwo broni tego wieśniaka w komentarzach!!! Pewnie, zamknijcie teatry operowe w Polsce a na ich miejsca dajcie licea z klasami o profilu disco polo!!!

 • Gość pisze:

  Czyli takie osoby jak Cleo,Filip Lato czy Aleksandra Szwed moga spiewac na deskach tego teatru a Martyniuk to juz nie.Czy oni sa lepsi,sa gwiazdami?Zaloze sie ze polowa ludzi ktora czytala ten artykul nawet nie wie kim sa ci ludzie,no moza poza Cleo bo jej wszedzie pelno z reklama

 • Gość Maria pisze:

  Dajcie spokój Panu Zenkowi ,pretensje do Pana Kurskiego ,jak zaprasza ,to dlaczego ma nie przyjąć zaproszenia

 • Gośc pisze:

  Z szacunkiem dla p.Zenka…
  Miły i sympatyczny człowiek…jednak jego muzyka rani moje uszy …
  Nie jest to z pewnością muzyka,która powinna brzmieć na deskach Teatru Wielkiego…

  • dziadek pisze:

   Jak ci rani uszy to poprostu nie sluchaj , jak ptaki w parku srają na ciebie to wychodzisz i nie komontujemy na forum o tym zjawisku.

 • Gość pisze:

  Brawo Zenek . Jesteś Wielki. Nie wyobrażam sobie koncertu walentynkowego bez niego.

 • Gość pisze:

  CHCIAŁBYM BARDZO ABY SZCZERZE PANI DYREKTOR TEATRU NAPISAŁA KIEDY SCENA ZOSTAŁA WYNAJĘTA PRZEZ TVP BO COŚ MI SIĘ WYDAJE, ŻE DO TAK DUŻEGO KONCETU TVP PRZYGOTOWYWAŁO SIE DŁUŻEJ NIZ 7 DNI ORAZ GDZIE SPALI WYKONAWCY ❓❗

 • Gość pisze:

  Też tak myślę, że nie tam miejsce dla lichego muzyka…..Zenek niech śpiewa na wsi polskiej bo tam się zachwycają taką muzą.

  • Gość pisze:

   A co jest złego ze wsią? Pochodzi z niej tylu celebrytow…..

  • Gość pisze:

   A co masz do wsi? Ja mieszkam na wsi od urodzenia, mamy tu nawet wielką scenę plenerową, na której od lat występowali m.in. Lady Pank, Golden Life, Wilki, Muniek Staszczyk, Zbigniew Wodecki, Natalia Szroeder, Kamil Benarek, Grzegorz Hyży i wiele innych gwiazd ale jakiegoś Zenka nawet sobie tu nie wyobrażam.

  • Gość pisze:

   Pewnie jak w mieście gra to widownia tez w 100% ze wsi?😂🤣

  • Gość pisze:

   Niech mu rolnicy Wielka Sceme w polu wybuduja

  • Gość pisze:

   A Ty gościu zamknij mapę jak się nie znasz na muzyce i od wiosek to wara .Zeby nie wiem nie miał byś co do gara wlozyc

  • Gość pisze:

   Racja

  • Gość pisze:

   Na wsi są dzisiaj bardzo inteligentni ludzie wykształceni,pracowici,.W mieście mamy prostackie chamów,pająków,złodziei.

 • Ola pisze:

  Miejsce Zenka jest w remizie ,a tych ci w Polsce dostatek.Za wysokie progi ,a są jeszcze bagna i tam p.Zenuś niech skrzeczy jak żaby składające skrzek .Nada się, oj nada.

 • Gość pisze:

  No i wszystko się zgadza, pan Zenek to przykład komedlii i kabaretu i tragedii w jedny………. A ja o tym Panu dowiedziałam się dopiero dzięki wybrykom jego synka Daniel z rozumem rozwydrzonego 10-latks

  • Gość pisze:

   Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam dopierro jak wylansowala go tvp Jego występ w takim miejscu swiadczy o tym że zeszliśmy na psy,

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×