Prawda o związku Zenka Martyniuka i Danusi wyszła na jaw. Tabloidy piszą o awanturach. Król disco polo komentuje

Zenon Martyniuk

Zenon Martyniuk

Tabloidy donosiły o awanturach w domu Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo skomentował pojawiające się informacje w wywiadzie. Co powiedział?

Mimo że Zenon Martyniuk od lat jest związany ze sceną disco polo i jest uważany za jedną z największych gwiazd tego nurtu muzycznego, to o jego życiu osobistym zrobiło się głośno nie ze względu na jego sukcesy zawodowe, a przez skandale z udziałem jego jedynego syna, Daniela. Młody człowiek zadarł z prawem, nawet trafił do aresztu, a potem rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną, a sprawę komentował w niezbyt elegancki sposób.

Pisano także o jego przepychankach w social mediach między innymi z Kamilem Bednarkiem czy Rafałem Collinsem. Wszystko to sprawiło, że rodzina Martyniuków żyła w sporym stresie. Wtedy to właśnie pojawiły się informacje o kryzysie między Danutą i Zenkiem. W ich domu miało dochodzić do awantur.

W końcu Martyniuk postanowił skomentować te rewelacje. Co powiedział o swojej relacji z żoną?

Zenon Martyniuk odniósł się do doniesień w mediach na temat awantur w jego domu

Martyniuk udzielił wywiadu Twojemu Imperium, w którym wyjawił, jak naprawdę wygląda jego życie rodzinne.

Jesteśmy rodziną, więc wspieramy się w lepszych i gorszych momentach. Nie ukrywam, że bywało nerwowo. Ale mamy jednego syna i zależy nam na jego szczęściu.

Skomentował także doniesienia o awanturach w jego domu, i wpływ afer z udziałem syna na jego relację z Danutą.

Wbrew temu, co o nas piszą, w naszym domu nie ma awantur. Zawsze staramy się być wsparciem dla siebie. Żadne problemy nie mają wpływu na moją relację z żoną. Zresztą przez ostatnie lata nie było o co się kłócić. Większość czasu spędziłem poza domem, a gdy wracałem, cieszyłem się czasem spędzonym z rodziną – mówił.

Słowa Zenka są jednoznaczne. Danuta jest dla niego aniołem. Mimo że media wypisywały, że jest raczej skupiona na zakupach i powiększaniu kolekcji luksusowych torebek, to okazuje się, że kobieta na pierwszym miejscu stawia męża.

W domu zawsze było posprzątane, czekał na mnie obiad. Danka przygotowuje dla mnie różne herbatki, które mają dobrze wpływać na moje gardło nadwyrężone na koncertach – chwalił żonę Zenek.

Odniósł się także do doniesień na temat tego, że Danuta bywała zazdrosna o fanki męża.

Nigdy nie dałem żonie powodów do zazdrości, chociaż zdarzało się, że złośliwi ludzie sugerowali, że ja Bóg wie co robię na tych koncertach. A prawda jest taka, że ja jestem tak skupiony na tych występach, że nawet nie dostrzegam tancerek na scenie – zapewniał w wywiadzie Martyniuk.

Z powodu pandemii muzyk ma zdecydowanie więcej czasu, który spędza w towarzystwie ukochanej żony.

To jest całkiem przyjemne. Trochę mieszkamy w Grabówce, a trochę w Białowieży. Dużo rozmawiamy, chodzimy na spacery, pielęgnujemy ogród. Codzienne zajęcia sprawiają nam radość. Brakuje mi jednak koncertów. Mam nadzieję, że w tym roku wszystko wróci do normy.

To nie pierwszy raz, kiedy Zenek wychwala publicznie Danutę. Jak widać, ich relacja ma się dobrze, a kto wie, czy kłopoty z synem jeszcze jej nie wzmocniły.


Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×