Zenek Martyniuk poprawił urodę! Szybkie spojrzenie na twarz i gołym okiem widać, że to już nie ta sama osoba

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek ma nowe zęby?  Najnowszych zdjęciach widać sporą zmianę. Zęby gwiazdora nie tylko są bielsze, ale również pozbawione wady i prostsze.

Zenek Martyniuk to nieformalny król disco-polo. Większość fanów tego gatunku uważa, że już w latach 90. wybił się on na prowadzenie i absolutnie zdominował scenę. Za jego największe hity uchodzą przeboje, takie jak: Przez twe oczy zielone, Przekorny los, Królowa nocy, Dziewczyna z klubu disco. W ostatnich latach muzyka Zenka weszła do mainstreamu.

Wszystko za sprawą Telewizji Polskiej, która zaczęła angażować go do swoich imprez. Dziś fani stacji Jacka Kurskiego nie wyobrażają sobie sylwestra bez przebojów swojego ulubionego wokalisty. Popularność Martyniuka poszła zresztą tak daleko, że stał się on nawet bohaterem filmu autobiograficznego, Zenek, który w kinach obejrzało ponad pół miliona widzów, a jeszcze więcej w telewizji. Aktualnie obraz można zobaczyć na platformach streamingowych.

W życiu prywatnym Zenek jest mężem Danuty Martyniuk. Kobieta przeszła ostatnio sporą metamorfozę, sporo schudła, a nawet mocno zmieniła sposób ubioru. W zrzuceniu zbędnych kilogramów pomogły jej stosowanie się do ścisłej diety i ćwiczenia.

Ograniczyłam jedzenie (…), odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze. (…) Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady… to było u mnie na porządku dziennym, że pochłaniałam to po prostu – zdradziła tajemnicę swojego sukcesu widzom telewizji publicznej.

Na metamorfozę zdecydował się też jej mąż.

Zenek Martyniuk ma nowe zęby? Zdjęcia

Gwiazdor disco-polo jeszcze do niedawna niezbyt chętnie pokazywał zęby. Być może było to związane z występującą u niego diastemą, czyli nienaturalnie wyglądającą przestrzenią między górnymi jedynkami. Na nowych zdjęciach już nie widać tej wady. Dodatkowo uzębienie Zenka zdaje się znacznie bielsze. Czyżby muzyk zainwestował pieniądze w dentystę?

Nowe zdjęcia uzębienia Zenka porównacie ze starymi w galerii pod tekstem. Co myślicie na temat jego gruntownej przemiany? Czy rzeczywiście pasuje mu nowy uśmiech? Naszym zdaniem ta zmiana wyszła mu na dobre i teraz wygląda on po prostu rewelacyjnie!


Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×