Kulisy sylwestra Zenka i Danusi Martyniuków. Tak bawili się w Zakopanem. Spełniło się jedno z marzeń żony króla disco-polo

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk w tym roku spędził sylwestra na scenie w Zakopanem. Za kulisami towarzyszyła mu ukochana żona Danusia. Wyjaśnił, dlaczego Zakopane to dla nich szczególne miejsce.

Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd muzyki w kraju. To on dzięki swoim największym hitom wprowadził disco-polo na salony. Od wielu już lat pojawia się podczas największych wydarzeń w kraju, a nikt nie wyobraża chyba sobie tanecznej imprezy bez jego udziału. Fani tłumnie przybywają na koncerty i bawią się przy jego przebojach. Nie mogło go także zabraknąć podczas minionego sylwestra.

Król muzyki tanecznej był jedną z największych gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką. Od lat już występuje na tej imprezie i za każdym razem sprawia, że publiczność zgromadzona pod sceną doskonale się bawi. Tak było też podczas minionego sylwestra w Zakopanem. Zaśpiewał swoje największe hity i porwał większość do tańca. Na tę wyjątkową noc przygotował też specjalne kreacje.

Na każde wyjście mam inny strój. Garnitury szyte były za granicą, a także w Polsce, bo i tu mam swoich zaufanych projektantów – zdradził Zenek w rozmowie z Super Expressem.

Zenek Martyniuk zdradził, dlaczego Danusia chciała jechać z nim do Zakopanego

W zeszłym roku Zenek wystąpił podczas koncertu w Ostródzie. Nie towarzyszyła mu wówczas ukochana żona Danuta. W tym roku zmieniła zdanie i postanowiła towarzyszyć mężowi za kulisami koncertu.

Oczywiście, obowiązkowo żona się wybiera. W ubiegłym roku nie była, w ubiegłym roku byłem ze swoją siostrą. Żona musiała zostać w domu. Ale w tym roku będę razem z żoną – mówił w rozmowie z Jastrząb Post.

Okazało się, że Zakopane to szczególne miejsce dla Martyniuków. Małżonkowie uwielbiają góry, a zwłaszcza kocha je Danusia. Chętnie spędzają razem czas w Zakopanem.

W ubiegłym roku żona nie była ze mną na sylwestrze w Ostródzie. W tym roku zabrałem Danusię do Zakopanego. Musieliśmy być razem, bo to fajne miejsce to Zakopane. Żona uwielbia góry i chciała bardzo ze mną tam jechać. Uwielbiamy chodzić po górach – zdradził Zenek w rozmowie z Faktem.

Zenek i Danusia są częstymi bywalcami w górach i nie tracą okazji, by tam odpocząć. Odwiedzają te rejony o każdej porze roku, a niesamowicie podoba im się w okresie jesieni.

W tym roku też je podziwiamy. Góry są piękne czy to wiosną, czy zimą, chociaż chyba najpiękniej jest w nich jesienią, gdy świat nabiera kolorów – podsumowuje Zenek.

Martyniuk spełnił marzenie żony, która od dawna chciała powitać nowy rok w górskim klimacie. Taki mąż to skarb!


Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Komentarze

 • Naobcejziemi pisze:

  Ludzie! odwalcie sie od Pana Zenka ! Gosc jest w porzadku ! Skrony i grzeczny. Czego wiecej chcecie?
  Nie! nie….ja wiem ze wiekszosc z was tu piszacych bawi sie przy muzyce Bacha, Mozarta i Schureta.
  No ale blagam, nie robcie jaj.Pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  Wiadomości o Zeniu przesyłajcie do tego co dostał rozwód kościelny to jest jego idol jest prosty i prostacki jak wytwory Zenia

 • Marko pisze:

  Zabrał żonę, czy to jakiś przedmiot niezbędny w podróży do Zakopanego ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×