WOW! Zenek Martyniuk śpi na pieniądzach! Na samych koncertach zarabia fortunę, ale to dopiero początek!

Zenek Martyniuk ile zarabia

Ile zarabia Zenek Martyniuk?

Nie da się ukryć – Zenek Martyniuk to obecnie najpopularniejszy polski wokalista i artysta na scenie disco-polo. Popularnością przebija nawet Sławomira Zapałę, którego Miłość w Zakopanem królowała na parkietach w niemal wszystkich polskich klubach. Do Martyniuka wciąż jest mu jednak daleko. Ile zarabia król disco-polo? Jego stawki przebijają najsłynniejsze celebrytki!

Ani artysta ani jego menadżer nie chcą komentować dokładnych kwot, ale nie trzeba być orłem z matematyki, by dojść do nich samemu. Jak donosi Party, muzyk daje rocznie od 200 d 300 koncertów, co samo w sobie jest kosmiczną liczbą – oznacza to bowiem, że gra praktycznie przez 10 miesięcy w roku, niemal dzień w dzień! Za jeden koncert kasuje 25 tysięcy złotych, co daje 5 milionów rocznie.

Oprócz solowych zarobków, Martyniuk dostaje jeszcze tantiemy ze sprzedaży płyt Akcentu, za koncerty, które gra z nimi, za granie jego piosenek w rozgłośniach radiowych i w telewizji, oraz za używanie ich w komercyjnych projektach. To dopiero początek, ponieważ za każdą zdobytą nagrodę – których nie jest mało – artysta dostaje kolejne pieniądze, a stawki są naprawdę hojne.

Niedawno Martyniuk wyprawił swojemu synowi, Danielowi Martyniukowi, bardzo wystawne wesele. Mówi się, że kosztowało milion złotych, a kolejnych 450 tysięcy wokalista i jego żona wydali na samochód dla młodej pary. Przy takich zarobkach, Martyniuk spokojnie mógłby sobie pozwolić na jeszcze wystawniejszą imprezę – choć to już chyba fizycznie niemożliwe.

Wiedzieliście, że na disco polo da się tak zarabiać?!

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska już wiedzą gdzie wyjadą w podróż poślubną! Będzie droższa niż wesele?!

Daniel Martyniuk wyrwał niezłą partię! Jego piękna żona ma pieniędzy jak lodu!

Żona Daniela Martyniuka odblokowała Instagram! Boska Ewelina swoimi seksownymi fotkami mogłaby zawstydzić nawet Jessikę Mercedes!


Zenek Martyniuk z żoną na weselu syna Daniela

Zenek Martyniuk z żoną na weselu syna Daniela

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Zenek Martyniuk - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Zenek Martyniuk - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×