Szukaj

Zenon Martyniuk prawie nie ma kontaktu z wnuczką! Publicznie opowiedział o całej sytuacji

Zenek Martyniuk został niedawno dziadkiem. Jak od tego momentu zmienił się jego świat i czy muzyk często widuje wnuczkę? Sprawdź, co powiedział król disco-polo w jednym z wywiadów. 

Daniel Martyniuk niedawno został ojcem. Wraz z żoną Eweliną na świecie powitali uroczą córeczkę Laurę, która w Wielkanoc została ochrzczona, czym dumny tata pochwalił się w sieci. Na antenie Dzień Dobry TVN Zenek Martyniuk przyznał, że chrzest dziewczynki był przepiękną uroczystością, która wyglądała dokładnie tak, jak wymarzył ją sobie jego syn:

Mieliśmy przepiękną pogodę, przepiękne słoneczko (…) Chrzest odbył się we wspaniałym kościółku w Russocicach. 

Wydarzenie to było wyjątkowe także pod tym względem, że król disco-polo w jego trakcie dopiero po raz drugi widział swoją dwumiesięczną wnuczkę:

Moje życie zmieniło się, od kiedy Laura pojawiła się w rodzinie. Żona była przy porodzie, a ja zobaczyłem ją dopiero po trzech tygodniachNa chrzcinach widziałem ją po raz drugi (…) Oczy ma niebieskie.

W wywiadzie Zenek skomentował również relację z synem. Panowie niedawno się pogodzili, jeżdżą razem do fryzjera i jak można zaobserwować w mediach społecznościowych, dobrze się dogadują:

Teraz już wszystko jest w porządku; już się między nami układa (…) Do tego fryzjera jeżdżę od 20 lat, a Daniel też (…) Na sekundkę razem wpadliśmy do sklepów i wtedy zrobili nam te zdjęcia.

Jak myślicie, czy konflikt w rodzinie Martyniuków został zażegnany na dobre?

Zobacz: Daniel Martyniuk pokazał córkę! Pierwszy raz widzimy tak uroczą Laurę

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę! Zdjęcia mówią wszystko – było bardzo rodzinnie i na bogato!

Zobacz: Zenek Martyniuk zmienił fryzurę. Świąteczną metamorfozą pochwalił się na Instagramie


Laura Martyniuk – zdjęcie zrobił Daniel

Laura Martyniuk – zdjęcie zrobił Daniel

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk - nowe fryzury

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk - nowe fryzury

Zenek Martyniuk z synem Danielem

Zenek Martyniuk z synem Danielem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×